رژیم لاغری سریع

برترین روندهای تناسب اندام برای تماشا در سال ۲۰۲۲


توسط کیتلین اچ،

۲۷ دسامبر ۲۰۲۱

روندهای تناسب اندام

۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای همیشه دامنه دنیای تناسب اندام را تغییر دادند. تعطیلی مشاغل غیر ضروری و سفارشات ماندن در خانه در طول همه‌گیری کووید-۱۹، تغییرات شدیدی را در نحوه ورزش افراد به ارمغان آورده است – و بسیاری از این تغییرات در اینجا باقی مانده‌اند.

وقت آن رسیده است که نگاهی بیندازیم که تناسب اندام در سال ۲۰۲۲ به چه سمتی می رود. این روندها ممکن است ایده های جدیدی در مورد نحوه انجام روتین های ورزشی و دستیابی به اهداف زندگی سالم به شما بدهد!

سالن های ورزشی خانگی و کلاس های آنلاین

اگر مانند بسیاری از آمریکایی‌ها هستید، احتمالاً در سال ۲۰۲۰ تجهیزات تناسب اندام را در خانه خریداری کرده‌اید. در واقع، طبق تحقیقات بازار NPD، درآمد تجهیزات سلامت و تناسب اندام از مارس تا اکتبر ۲۰۲۰ دو برابر شده و به ۲.۳ میلیارد دلار رسیده است.

واشنگتن پست گزارش می دهد که احتمالاً باشگاه های ورزشی خانگی در اینجا باقی خواهند ماند. به این موارد افزایش کلاس‌های تناسب اندام آنلاین را اضافه کنید که امکان تنوع و تناسب اندام بر حسب تقاضا را فراهم می‌کند که با برنامه‌های پرمشغله ما سازگاری بیشتری دارد، دستوری برای اولویت دادن به آسایش خانه بر عجله کردن به و از باشگاه برای برپایی کلاس یا وزنه‌برداری.

در پایان، ما راهی برای بازسازی سالن بدنسازی در اتاق نشیمن خود اندیشیدیم و این عامل راحتی اکنون به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل خواهد شد.

وزن بدن با بیماری قلبی مرتبط است

برای آن دسته از ما که در طول همه گیری همه گیر، متوجه شده ایم که نمی توانیم وسایل تناسب اندام را در خانه به دست بگیریم (یا فضای کافی نداشته ایم)، وزن بدن و وزنه برداری به یک اولویت نسبت به کاردیو تبدیل شده است. به این دلیل که تمرینات با وزن بدن یک فرم ارزان و راحت از تناسب اندام هستند و جایگزینی برای تجهیزات گران قیمت بدنسازی هستند.

این در واقع چیز خوبی است. تمرینات با وزن بدن برای افزودن به هر روال تناسب اندام بسیار مهم است، به خصوص برای افراد مسن که نیاز به قوی نگه داشتن عضلات خود دارند. لیستی از تمرینات وزن بدن را که می توانید در خانه انجام دهید را اینجا بیابید.

تکنولوژی پوشیدنی

به یاد دارید زمانی که ساعت های هوشمند و نوارهای تناسب اندام گران تر و لوکس تر به نظر می رسیدند؟ همانطور که فناوری پوشیدنی روز به روز محبوب تر شده است، مقرون به صرفه تر نیز شده است. در واقع، تحقیقات گراند ویو تخمین می زند که صنعت جهانی فناوری پوشیدنی سالانه ۱۳ درصد رشد خواهد کرد و تا سال ۲۰۲۸، ۱۱۸ میلیارد دلار درآمد خواهد داشت.

بسیاری از ما به دنبال مارک هایی مانند گارمین، فیت بیت، اپل و غیره هستیم تا به ما کمک کنند ضربان قلب، قدم ها و الگوهای خواب خود را ردیابی کنیم. این فقط خراش دادن سطح است. فناوری هر روز در حال پیشرفت است، با دستگاه‌هایی که می‌توانند سلامت ما را از جنبه‌های مختلف تجزیه و تحلیل کنند و به ما کمک کنند تا در مورد چگونگی بهبود هر مدلی که می‌گذرد بیشتر بدانیم.

خروج

گذراندن تمام آن زمان در داخل خانه باعث شده است که بسیاری از ما از همه چیزهایی که طبیعت ارائه می دهد قدردانی کنیم. در حالی که سرویس پارک ملی ایالات متحده گزارش داد که بازدیدها در سال ۲۰۲۰ ۲۸ درصد کاهش یافته است، این به دلیل تعطیلی به دلیل همه گیری بود. این روند به سرعت در سراسر سال ۲۰۲۱ معکوس شد، زیرا آمریکایی های مشتاق به تعدادی از پارک ها سفر کردند.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که به این زودی ها کند شود. صف های کمپ در بسیاری از پارک های محبوب کشور (به عنوان مثال، یلوستون، پارک ملی گلاسیر، و گرند کنیون) از ماه ها قبل رزرو می شوند.

در همین حال، بسیاری از ما پیاده‌روی‌های عصرانه یا گردش‌های آخر هفته را در طول همه‌گیری انجام داده‌ایم و احتمالاً در سال‌های آینده نیز به این کار ادامه خواهیم داد. علاوه بر این، ورود و خروج از خانه نه تنها برای سطح تناسب اندام خوب است. برای سلامت روان نیز مفید است.

هوشیاری به اندازه ورزش ضروری است

انزوای اجتماعی در طول همه‌گیری کووید، سلامت روان را سرلوحه ذهن همه قرار داده است. آگاهی از سلامت روان هر روز در گزارش‌های خبری سرفصل اخبار را به خود اختصاص می‌داد و مکالمات در رسانه‌های اجتماعی درباره نحوه حمایت از دوستان و عزیزان در حالی که اکثر ما نمی‌توانیم خانه‌های خود را ترک کنیم، چرخید.

نتایج؟ ذهن آگاهی و مدیتیشن به اولویت بزرگتری در زندگی ما تبدیل شده است. داده‌های Appinventiv نشان می‌دهد که دانلود برنامه‌هایی مانند Headspace و Calm در دو سال گذشته افزایش یافته است زیرا ما به دنبال راهنمایی در مورد نحوه اولویت‌بندی سلامت روان خود هستیم.

این روند احتمالاً برای سال‌های آینده ادامه خواهد داشت زیرا مردم یاد می‌گیرند که یافتن آرامش در درون می‌تواند به مجموعه‌ای از مزایای بیرونی، مانند تسکین اضطراب و افسردگی نیز منجر شود.

به طور کلی، سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ رویکرد بسیاری از ما به تناسب اندام را تغییر دادند. این تغییرات تأثیرات مثبتی را برانگیخته است، مانند تأکید بر توجه، نوآوری و فضای باز که مطمئناً در سال ۲۰۲۲ به شدت به روند خود ادامه خواهند داد.

———————————————— ———————————-

نویسنده: کیتلین اچ
مدیر انجمن رژیم غذایی برای رفتن

کیتلین مدیر انجمن Diet To Go است و یک دونده پرشور است. او مشتاق تعامل آنلاین با دیگران و حفظ یک سبک زندگی سالم و فعال است. او معتقد است که اعتدال امری کلیدی است و افراد در صورت داشتن تغذیه سالم و تناسب اندام بیشترین موفقیت را در کاهش وزن خواهند داشت.

نکات ورزشیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر