برای مشکلات مربوط به پریود ، امتناع از شمارش ماکروها ، عدم توجه و تنقلات کودکان


در اینجا یادداشت های قسمت 338 از “زنان سیر” آمده است. هر سه شنبه حتما قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن بازخورد در پادکست (سلام!) ، پیوند را دنبال کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی در مورد مشکلات مربوط به این دوره ، امتناع از شمارش ماکروها ، عدم توجه و تنقلات کودک بحث می کنند.

آیا سوالی هست که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به یک خیریه شریک ، Thistle Farms اهدا می شود – جایی که زنانی که سوء استفاده ، سوء مصرف مواد ، قاچاق و فحشا را تجربه کرده اند از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما هزینه بارگیری را پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات مکرر

[24:45] امتناع از شمارش ماکروها

[36:13] عدم توجه

[47:00] تنقلات کودک

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و وزن ما را بخرید

گروه سلامت اجتماعی زنان پرستار

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه مشکلات دوره ای و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص با لارا برایدن ، نیویورک برطرف کنیم

شماره 213: قرص ، قاعدگی نامنظم و کنترل سندرم پس از زایمان با دکتر جولین برایتون

Inazit

اکسیر قارچ “چهار یال شیر سیگمایی”

آسیاب های ساده

هفت

بهینه کننده های زیستی

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد حذف می شوند زیرا معتقدند این فقط در مورد افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صادق است. اما قند خون یک موضوع است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام دهیم؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در اکثر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “آخر هفته” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers به ​​نام “پیشرفت قند خون” را توصیه می کنم. این مکمل ساده نتیجه آزمایشات متعددی است که به شما امکان می دهد بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم را پیدا کنید. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی 5 انبار مختلف رفت.

شکستن قند خون به شما امکان می دهد قند خون خود را با خیال راحت بعد از غذا کاهش دهید تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای تامین انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

حامی پادکست BLUblox. اخیراً به بهینه سازی نور علاقه مند شدم و بعد از غروب آفتاب کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس سوزش و خستگی غیرقابل توضیح شدم ، به ویژه در شب. من اکنون از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای شب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی داشتند که کاملاً مطابق با ادبیات علمی داوری شده باشد. بسیاری از لنزهای ارزان قیمت وجود دارند که در واقع نور آبی و سبز را مسدود نمی کنند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید