برای قهرمانی سخت تلاش می کنیم/ آینده فوتسال کشور متعلق به هرمزگان استایسنا/ هرمزگان مربی تیم فوتسال جوانان هرمزگان گفت: قهرمانی در این مسابقات کار سختی است زیرا با بهترین تیم های ایران روبرو هستیم و سطح تیم ها بسیار بالا است اما تمام تلاش خود را برای قهرمانی در این مسابقات انجام می دهیم.

محمدرضا کهوری پس از صعود تیمش به دور آخر لیگ فوتسال جوانان کشور به عنوان تیم اول گروه اول در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، افزود: سطح مسابقات بسیار بالا بود و بهترین تیم های ایرانی حضور داشتند…”

وی با بیان اینکه اکثر بازیکنان گروه ما ملی پوش هستند و از سطح فنی و تاکتیکی خوبی برخورداریم، تصریح کرد: با برنامه ریزی خوب پس از استراحت و ریکاوری به مرحله نهایی می رویم و در صورت موافقت فدراسیون به مرحله نهایی می رسیم. علاقه مند به گرفتن ما نیز به عنوان میزبان.

کیهوری با اشاره به اینکه نمی توانیم قول قهرمانی در این دوره از مسابقات را بدهیم، تصریح کرد: قهرمانی در این دوره از مسابقات کار سختی است زیرا با بهترین تیم های ایران روبرو هستیم و سطح تیم ها بسیار بالاست، اما تمام تلاش خود را می کنیم تا که قهرمانی را کسب کند.

وی با بیان اینکه آینده فوتسال هرمزگان بسیار روشن است، خاطرنشان کرد: تیم های صنایع، اندیک و فولدا برنامه های خوبی برای رده های پایه دارند و در صورت تداوم صد در صد به یکی از بهترین نیروهای فوتسال کشور تبدیل خواهند شد. در چند سال آینده

وی در پایان از حمایت مدیریت شرکت فولاد هرمزگان از ورزش حرفه ای به ویژه در سطوح پایه تشکر کرد.

به گزارش اسنا، در گروه اول، تیم جوانان هرمزگان که پیش از این دو دیدار صعود خود را قطعی کرده بود، در آخرین دیدار خود مقابل شهدای گمنام تبریز در شرمحال بختیاری با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد اما با توجه به بردهای قبلی به عنوان یک تیم است. اولین نفری که به دور نهایی راه پیدا کرد. دور آخر این دیدارها در یک گروه و با حضور فولاد هرمزگان و جتی پسند از اصفهان، گیر زمین سیرجان و شهرداری ساویه برگزار می شود.

انتهای پیام