رژیم لاغری سریع

بد حجابی در النجدری زیبنده شهر دارالمومنین نیست/ این افراد نماینده مردم استان گرگان نیستند.ایسنا/ گلستان فرمانده سپاه ناحیه گرگان در پاسخ به مشکل بد حجابی در نجدره شهرستان برگان گفت: این افراد نماینده مردم استان گرگان نیستند.

سرهنگ وحید فخرالدین عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به حضور متعرضین در نجده اظهار داشت: وجود چنین مسائلی زیبنده شهر گرگان نیست و این افراد در سطح شهر گرگان نشان خوبی ندارند. استان ها و همیشه در صحنه گرگان».

وی افزود: متأسفانه یک سری معدود و البته متجاوزین به ارزش‌ها که پایبند به ارزش‌ها نیستند با لباس نامناسب به این مکان می‌آیند و بسیاری از خانواده‌های شهدا و معتکفین از این موضوع ناراحت شدند. و آخرین باری که مرجع عالیقدر شیعه آیت الله علوی جرجانی به ما هشدار دادند که برای این مکان تفریحی تدبیری بیندیشیم.»

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گرگان: در این راستا اقدامات خوبی انجام شد و جلساتی در شهرستان برگزار شد. بیش از ۲۱ دستگاه در امر حجاب برنامه و ماموریت دارند و اگر همه متولیان این امر به درستی کار خود را انجام دهند مشکل بدحجابی در راه نجات حل می شود.

وی خاطرنشان کرد: جاهایی مانند النجدره و نهار خوران همه گرگان نیست، گرگان همان چیزی است که در کوچه و خیابان می بینیم و مردم این شهر بسیار وفادار و انقلابی هستند در کنار هم در صلح و آرامش زندگی می کنند اما عده ای معدود و معدود تخلف می کنند. قانونی که امیدوارم با پیگیری های انجام شده به زودی حل شود.

من باید بگویم؛ دشمن در تهاجم فرهنگی بیش از هر چیز عفاف و حجاب را نشانه گرفته است و به نظر می رسد باید قانون عفاف و حجاب به عنوان یک الزام کلی در اقشار مختلف جامعه اعمال شود.

در حالی که بیش از ۲۱ دستگاه عفاف و حجاب فعالیت می کنند، به نظر می رسد اقدامات این دستگاه های فرهنگی پاسخگوی معضل بدحجابی نیست و مسئولان این دستگاه ها باید نقش بیشتری در این حوزه داشته باشند. به جای سطحی نگری، اقدامات شدید و موثر برای ریشه کنی ابتذال فرهنگی و فساد در جامعه را در دستور کار خود قرار دهند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر