با کمک داور ویدیویی اعتراضات در فوتبال کمتر می شودایسنا/ خراسان رضوی مدیرعامل تیم نساجی گمشهر گفت: اگر فناوری VAR در فوتبال ایران وجود داشت، اعتراضات کمتر می شد و اشتباهات داوران به حداقل می رسید.

ایزد سیف الله پور و در خصوص تساوی تیمش مقابل شهر خودرو مشهد در لیگ برتر انگلیس به خبرنگاران گفت: دو هفته پیش پیشنهاد دادیم که اگر وضعیت چمن ورزشگاه ثمین العلمه شرایط مسابقه را نداشت، یک نساجی. مسابقه بین شهر خودرو و ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برگزار شود. در مورد مبلغ و هزینه چیزی نگفتم، فقط به این اعتراض کردم که یکی دو روز مانده به این مسابقه، بازی های دسته دوم و سوم برگزار نشود.

وی افزود: قطعا خراسان رضوی از امکانات کافی برای داشتن دو ورزشگاه مناسب برای مسابقات لیگ برتر برخوردار است کما اینکه بازی تیم ملی در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) برگزار می شود. با وجود اینکه در روزهای اخیر و سایر بازی ها باران بارید، اما چمن وضعیت خوبی نداشت.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران درباره این دیدار توضیح داد: امیدوارم اشتباه کرده باشم اما فکر می کنم داور روز خوبی نداشت. از دو موردی که در محوطه جریمه بردیم، حداقل یکی ضربه پنالتی بود. تا زمانی که VAR وارد لیگ نشود همین اتفاق خواهد افتاد.

سیف الله پور درباره اعتراضات زیاد روی نیمکت حریف گفت: نیمکت حریف اعتراضات زیادی به داور داشت و این عجیب بود، انگار در لیگ دسته دوم شاهد بازی بودیم. جایگاه برخی افراد در تیم حریف اصلا مشخص نیست.

وی گفت: حضور در بین ۱۶ تیم جایگاه واقعی تیم شهر خودرو نیست. حیف که خراسان رضوی تنها تیمش در لیگ برتر را از دست داد. امیدوارم همه مسئولان شهرستان دور هم جمع شوند و این تیم در لیگ ماندگار شود.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر