با مدیریت تمامی امکانات ورزشی، ورزش تکامل خواهد یافتایسنا/ لرستان وزیر ورزش و جوانان گفت: با مدیریت همه اماکن ورزشی، ورزش توسعه می یابد.

آقای حامد سجادی با قدردانی از زحمات مسئولین ورزش این شهرستان در مراسم افتتاح و مرمت مجموعه ورزشی شهید سرملیان بلدختر گفت: امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی هرچه سریعتر منابع لازم را برای این استان فراهم کنیم تا همه پروژه های نیمه تمام می توانند در اسرع وقت تکمیل شوند.

وی ادامه داد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و از ابتدای دولت سیزدهم مردم دو میلیون مترمکعب به سهم سرانه ورزش کشور اضافه شده است و اگر از هدف دور باشیم. به دنبال، باید به فکر تکمیل بقیه پروژه ها با برنامه ریزی باشیم.

سجادی تصریح کرد: با مدیریت تمامی اماکن ورزشی، ورزش توسعه می یابد.

وزیر دولت سیزدهم افزود: برای هر تیم ورزشی یک بردار، جمع آن بردار نتیجه استفاده بهینه از توانمندی های ورزشی است که حاصل تلاش و توجه مدیران ذیربط است.

وی از برنامه ریزی برای تامین منابع برای احداث پیست تارتان در پل دیشتر خبر داد و افزود: در این صورت نیازی به چمن در پشت دروازه های زمین چمن مصنوعی، پیست تارتان و پیست دو پیست نخواهد بود. در کنار فوتبال که باید به دو و میدانی اختصاص یابد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از هنر مدیریت در حوزه ورزش و جوانان نوع بهره برداری و نگهداری است که متولیان ورزش در پل دیشتر انتظار دارند دست به دست هم دهند تا چمن به زیبایی ساخته شود. زمین و استخر و امثال اینها حتی یک ساعت هم خالی نمی ماند و این هنر مدیریت است.

وی گفت: خوشحالیم که برای دومین بار به این شهر آمدیم و تمام تلاشمان این است که از تمام توان وزارتخانه برای رفع کمبودها و تامین نیاز ورزشکاران استفاده کنیم.

سجادی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که روز به روز شاهد رشد و توسعه ورزش در کشور باشیم.

وی افزود: سفر ما به بلدختر صد و سی و چهارمین سفر ما به شهرهای مختلف کشور بود و هدف ما از این سفرها خدمت به مردم و فراهم آوردن بهترین شرایط است.

انتهای پیام