با دنیای کفپوش آشنا شوید


همه ما در طول روز در مکان ها و مکان های مختلف رفت و آمد می کنیم، به بازار و فروشگاه می رویم، به خانه اقوام و آشنایان سر می زنیم، ساعت ها در محل کار حاضر می شویم، ورزش می کنیم و در نهایت خسته به خانه می آییم و از فعالیت های روز راضی هستیم آنچه را که در تمام فضاها وجود دارد و شاید به آن توجه نکرده باشیم با داشتن طبقات مختلف و متفاوت زیر پایمان برمی گردانیم.

به گزارش ایسنا به نقل از کفپوشدر تمام این فضاها و فضاهایی که به آنها اشاره نکردیم، کفپوشی وجود دارد که به طور خاص برای آن فضا طراحی و ساخته شده و ویژگی های منحصر به فردی را به فضا می بخشد. بنابراین اغراق نیست اگر بگوییم با آشنایی با کفپوش ها وارد دنیایی جدید و رنگارنگ می شویم که زیر پای ما گسترده می شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا با انواع کفپوش های تخصصی و قدیمی آشنا شوید.

کفپوش وینیفلکس

کفپوش Winiflex یکی از انواع کفپوش هایی است که ممکن است در همه جا دیده باشید، از خانه قدیمی پدربزرگتان گرفته تا یک مرکز خرید لوکس جدید. واقعیت این است که کفپوش وینیفلکس یکی از قدیمی ترین کفپوش های وارداتی به ایران بوده و در طول پنجاه سال عمر خود همواره با تغییرات و پیشرفت تکنولوژی در صنعت کف سازی به روز شده است. شرکت کفپوش ایران پیشگام خوشنام و گام به گام در تولید و واردات کفپوش، برند وینیفلکس را به بازار ایران معرفی کرد و پس از آن همچنان در عرضه محصولات خاص و باکیفیت کفپوش ایرانی و خارجی پیشرو است. خیلی سال. از محصولات پرطرفدار و پرطرفدار این برند می توان به کفپوش کاشی هرمس، کفپوش کاشی کریستالی، کفپوش کاشی کلاسیک و کفپوش کاشی FV اشاره کرد که همگی از نظر کیفیت و زیبایی کار جزو محصولات درجه یک دنیا هستند، پرطرفدار. و مورد استقبال قرار گرفت. خریداران این طرح ها نیز این موضوع را تایید می کنند.

با دنیای کفپوش آشنا شوید

طبقات بیمارستان و فضای درمانی

برای اینکه بدانیم کف بیمارستان ها و فضاهای درمانی باید با سایر طبقات متفاوت باشد و فضای بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، اتاق های عمل، کلینیک ها و سایر مناطق درمانی باید با کفپوش های مخصوص پوشانده شود، نیازی نیست که متخصص کف سازی باشیم. طبقات اتاق عمل و طبقات فضای درمان به طور کلی قطعاً با طبقات مسکونی یا حتی طبقات اداری متفاوت است، اما بیایید ببینیم این تفاوت در چه ویژگی هایی خلاصه می شود. اولین و شاید مهمترین مزیت کف اتاق عمل و کف بیمارستان خاصیت ضد باکتریایی آنهاست. همچنین این کفپوش ها باید مقاومت بسیار خاصی در برابر خط و خش داشته باشند تا محیطی برای رشد باکتری ها و میکروب ها در آنها وجود نداشته باشد. از طرفی انتظار می رود طبقات بیمارستانی در برابر حجم ترافیک بسیار بالا مقاوم بوده و آسیبی نبینند. ناگفته نماند که این کفپوش ها باید در برابر مواد شوینده و ضدعفونی کننده قوی نیز مقاوم باشند، زیرا شستن و تمیزکردن چندین بار در روز سلامت بازدیدکنندگان، کادر درمانی و بیماران را تضمین می کند. کفپوش های مورد استفاده در آزمایشگاه نیز باید مقاومت خاصی در برابر مواد شیمیایی داشته باشند و در تماس با مواد اسیدی نباید گازهای سمی و خطرناک را آزاد کنند. اینها همه بخشی از ویژگی های متفاوت و ضروری کف اتاق عمل و کف بیمارستان است.

با دنیای کفپوش آشنا شوید

کفپوش اداری

برای همه ما پیش آمده که ساعت ها در سازمانی برای انجام کارهای اداری تاخیر می کنیم یا ساعت ها برای امتحان روی نیمکت می نشینیم. یکی از عوامل ایجاد استرس محیطی و برهم زدن آرامش افراد در این گونه محیط ها، صدای پای مردم و ترافیک است. البته نمی توان جلوی رفت و آمد مشتریان را گرفت، اما می توان از صدای زیاد و غیرعادی در مکان های پرتردد جلوگیری کرد. راه حل قطعا استفاده از کاشی های موکت به عنوان کفپوش در این فضاها است. خوشبختانه استقبال از این طبقات منحصر به فرد در فضاهای اداری رو به افزایش است و همگان به اهمیت راحتی مشتریان و کارکنان پی برده اند. مدیران موفق مایلند هزینه های تعویض و خرید کفپوش ها را بپذیرند و در عین حال از افزایش راندمان کاری کارکنان و رضایت مشتری بهره مند شوند. به این طرز تفکر، تفکر برد-برد می گویند. کاشی های موکت علاوه بر کاهش صدای اضافی محیط به دلیل عمر طولانی می توانند سرمایه گذاری نیز محسوب شوند.

کفپوش، پنجره ای به دنیای کفپوش ها

شاید نتوان در این مقاله انواع کفپوش ها را درج کرد و یا حتی به آنها اشاره کرد، اما ما یک مرجع کامل برای انواع کفپوش ها را برای شما آماده کرده ایم. با مراجعه به این وب سایت دسته بندی کامل انواع کفپوش ها را مشاهده می کنید، می توانید با برندهای مختلف داخلی و خارجی آشنا شوید، طرح ها و رنگ های مختلف کفپوش را با هم مقایسه کنید و در نهایت تنها با چند کلیک از وبسایت ما به راحتی خرید کنید.

پایان گزارش تبلیغات