با تشکر از ستاد نماز در کشور برای اقامه نماز ظهر عاشوراستاد اقامه نماز در اطلاعیه ای از اقامه کنندگان نماز ظهر عاشورا در سراسر کشور تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، این بیانیه به شرح زیر است:

که اگر در زمین به آنها قدرت دهیم نماز را برپا می دارند

بحمداللَّه هر ساله مراسم تجلیل از شهدای کربلا و تسلیت امام حسین (علیه السلام) با عظمت بیشتر و دلاوران و عاشقان اهل بیت (علیهم السلام) برگزار می شود. بر شما باد). آنان) با اراده معنوی قوی تر در زیر خیمه مبارک اباعبدالله جمع شدند و با خاندان خدا همدردی کردند.

یکی از چشمگیرترین حواشی این برنامه اقامه نماز ظهر عاشورا در ایران اسلامی و بخش بزرگی از جهان است که جلوه ای از نگاه توحیدی مسلمانان و ادای احترام به سرور و سالار شهیدان و اقامه آن است. دعا به او امام عزیز در گرمای کرزار در عرصه جهاد.

ستاد اقامه نماز اقامتگاه از زحمات و محبت های خالصانه عزاداران، هیئت ها، مساجد، تکایا زکران، رسانه ملی، همکاران ستاد و علمایی که امسال در نماز عاشورای حسینی اقامه بزرگی کردند قدردانی می کند.

نماز ظهر عاشورا امسال به صورت چشم نواز و با افتخار برگزار شد.

صحنه هایی از این مراسم عبادی شگفت انگیز که در اماکن میهن عزیز قابل مشاهده و یا از طریق فضای مجازی و صدا و سیما پخش می شود، نشان از معرفت و معنویت عزاداران توحیدی دارد و بر اوج عشق و مراتب بندگی و تقوا تاکید دارد. بندگان بزرگوار خدا

از رسانه ملی انتظار می رود نماز را در اولویت قرار دهد و با اشاعه معرفت به این فریضه الهی، آثار نماز جماعت را در مساجد، ادارات، مدارس، دانشگاه ها و کارخانجات در طول سال پخش کند و فرهنگ نماز را در کشور ترویج دهد. تولید برنامه های فنی با کیفیت بالا. و در راستای تحقق رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان، برنامه ریزی با خلاقیت و نوآوری بیشتر در ایجاد انگیزه و معرفت برای اقامه نماز و نیز امید است که مدارس، دانشگاه ها، مساجد و مؤسسات دینی با تعامل بیشتر و تقریب موجب افزایش فضای عبادت در جامعه، رونق پیشاپیش و گسترش جامعه نماز می شود. اراده قوی

انتهای پیام