با اضافه بار پیشرونده به اصول اولیه بازگردید.


با اضافه بار پیشرونده به اصول اولیه بازگردید.

27 فوریه 2021 –

در صنعت تناسب اندام ، وقتی در مورد رسانه های اجتماعی صحبت می شود ، ممکن است سردرگمی زیادی ایجاد شود ، کدام برنامه برای ایجاد توده عضلانی ، تقویت قدرت و پیشرفت بهتر است؟ و من کاملاً درک می کنم که چرا این کار ترجیح داده می شود.

IMG_4047

با استفاده از دستمال مرطوب تمرین در هر پست و افرادی که روی نرده ها اسکوات تک نفره انجام می دهند ، بسیار دشوار است که بدانید برای یافتن برنامه ای که برای شما مناسب است به کجا مراجعه کنید.

وقتی به یاد مرد 20 ساله ام می افتم که تازه در دنیای لیفتینگ پیشرفت می کرد ، از یک سایت بدنسازی مدرسه قدیمی با مربی مشهور استفاده کردم و برنامه او را برای T. دنبال کردم.

ما همه اصول اولیه را انجام دادیم. بکشید ، فشار دهید ، چمباتمه بزنید ، لولا را بچرخانید و بچرخانید.

و حدس بزنید … من تغییر را دیدم.

IMG_4021

من ماهیچه هایم را تقویت کردم ، قوی تر شدم و در حرکت های خود پیشرفت کردم.

چطور این کار را کردم؟ اضافه بار پیشرونده

من نمی توانم این موضوع را به اندازه کافی با مشتریانم در داخل و خارج از ورزشگاه تأکید کنم. برای مشاهده تغییرات ، باید انگیزه بیشتری ایجاد کنیم.

اضافه بار پیشرونده زمانی است که به تدریج وزن ، دفعات یا تعداد تکرارها را در تمرینات قدرتی خود افزایش می دهید.

به عنوان مثال ، اگر از دمبل یکسان برای دوسر بازویی خود استفاده کرده اید و می پرسید چرا افزایش عضلات عضله دو سر بازو را نمی بینید ، شاید وقت آن رسیده است که دمبل بعدی را بالا ببرید ، تعداد تکرارها را تغییر دهید یا سرعت خود را کاهش دهید. سرعت

اگر در حال تمرین در خانه هستید و فقط 1 جفت دمبل دارید ، می توانید این دمبل ها را کار کرده و احساس سنگینی کنید ، اما با افزایش تعداد تکرار و / یا کاهش سرعت (با 1-2 بار و سپس پایین آمدن) 1 -2-3).

IMG_4164

همچنین می توانید به عنوان انگیزه ای بیشتر روی تمیز کردن قالب کار کنید.

به عنوان مثال ، من با دوستم سام در مورد چگونگی محکم کردن قلب خود در طول تمرین کار کردم. این نه تنها تمرینات را کاملاً متفاوت کرد ، بلکه پایدارتر شد ، که باعث افزایش محرک برای بدن من شد.

حالا شما همچنین می توانید به تدریج بیش از حد کار کنید ، کار خود را در زمان کمتر افزایش دهید.

اگرچه سال گذشته آنقدر روحیه داشتم که بیش از حد بدون درک آن کار می کردم.

یک تفاوتی هست.

IMG_4270

این بدان معنا نیست که شما باید 50 بورپی بین فرهای دو سر بازویی ایجاد کنید تا “کار بیشتری انجام دهید” ، اما شاید دوره استراحت را بین مجموعه های فر بازویی کوتاه کنید تا چالش و انگیزه بیشتری ایجاد کنید.

تفاوت را ببین؟

چند تا از خودم جمع کردم بازگشت به اصول اولیه با دوستانم در آدیداس ، بنابراین برای تمرین بعدی خود پس انداز کنید! اینها حرکاتی هستند که طی سال گذشته به آنها بازگشتم و بدنم احساس می کند خوب و قوی است که اصول اولیه را رعایت کند و از اضافه بار تدریجی استفاده کند.

پاشنه لیوان ها را بلند کرد

HEGS

با HEGS از یک بشقاب برای بلند کردن پاشنه استفاده می کنید.

IMG_4281

با انجام این تغییر ، هرگونه تحرک مچ پا را برداشته و به زانوها و باسن خود اجازه می دهید تا تمام دامنه حرکت خود را انجام دهند.

اگر می خواهید قسمت پایینی کمر خود را از معادله خارج کرده و بر تحرک و ثبات مناسب مفصل ران تمرکز کنید ، بسیار مهم است.

1 بازو

1AR

غالباً وقتی مردم یک “سیم” اجرا می کنند ، شانه خود را به سمت گوش خود بالا می آورند و به ماهیچه اجازه می دهند تا تله را بگیرد و نه لات.

بر روی یک کشش کوچک در پایین حرکت تمرکز کنید تا عرض را باز کنید ، با کشیدن آرنج خود به عقب شروع کنید و این وزن را به باسن خود بیاورید ، نه به قفسه سینه.

1/2 زانوها را روی سر خود فشار دهید

1AP

در مورد ثبات راست صحبت کنید! 1/2 زانو بالای سر (مخصوصاً با دمبل) واقعاً مکانیک های اصلی شما را برای حمایت از پرس به این حرکت می کشاند. قفسه سینه را پایین نگه دارید ، شانه را از گوش خود دور کرده و آرنج را کمی جلوتر از خود به جلو نگه دارید تا به سمت بالا حرکت کنید.

حمل و نقل سربار

OHV

دوباره ما به دنبال تثبیت هسته با نگه داشتن قفسه سینه و تنفس در هر مرحله هستیم. همچنین به تثبیت شانه و ایجاد پایه محکم تری کمک می کند. داشتن وزن در یک طرف نسبت به هر دو طرف به بارگیری همزمان در یک جهت کمک می کند. می خواهید هر دو طرف را به عنوان یک رشته تکرار کنید و روی بالا کلیک کنید.

امیدوارم این مزایا به شما کمک کند تا به اصول اولیه برگردید و بفهمید که نیازی به اختراع دائمی چرخ با قدرت اصلی و عضله سازی نیست.

اصول را رعایت کنید ، بر اضافه بار تدریجی تمرکز کنید و برای ایجاد آن پایه پایدار از قدرت استفاده کنید.

من هم برای آن زندگی می کنم خروجی سبز و می توانید تمام جزئیات و پیوندهای زیر را پیدا کنید!

IMG_4040

من آنقدر بارگیری شده بودم که آدیداس مجموعه “بدون درز” بیشتری ارائه داد.

من با Medium در پایین رفتم چون متوجه شدم آنها کمی سفت تر و بزرگتر در سوتین هستند.

من دوست دارم تاپ های من درگیر نشوند ، بنابراین رشد اندازه همیشه راحت تر به نظر می رسد. جزئیات پشتی این سوتین نیز بسیار زیبا است و بیشتر گزینه “ردیف” است.

IMG_4044

جزئیات لباس

من بسیار هیجان زده هستم که اعلام کنم اکنون سفیر آدیداس هستم ، بنابراین در طول سال مطالب بیشتری را خواهید دید! با تشکر آدیداس ، شما یک سنگ هستید.

همیشه به شما وفادار باشید ،

خو کیسی

پست های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

دسته: وبلاگ

برچسب ها: آدیداس ، آدیداس زنان ، بازگشت به باسی ، اضافه بار پیشرونده ، تمریندیدگاهتان را بنویسید