باید مدیران را در تولید دارایی های مازاد دولت همراهی کنداسنا / زنجان استاندار زنجان بر همکاری مدیران در تولید دارایی های مازاد دولت تاکید کرد.

محسن افشاجی در جلسه کارگروه امور زیربنایی و تولید در استانداری که در استانداری زنجان برگزار شد، بر لزوم حمایت های لازم از سوی مدیران در خصوص تولید دارایی های مازاد دولت تاکید کرد و افزود: نباید این گونه امور را به خود گرفت. مکان در قلمرو.. بیایید بترسیم.

وی با اشاره به اینکه الحاق مرز زیرین کوه و خلان به مرزهای شهر زنجان را مصداق می دانیم، ادامه داد: مواردی از این دست در استان زیاد داریم اما متأسفانه از تکمیل چنین مواردی بیم داریم. موارد

نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان اینکه همکاری مدیران در این گونه اقدامات موجب تسریع در تولید دارایی های مازاد دولت می شود، اظهار داشت: سهم دولت از الحاق ۱۶۰ هکتار از اراضی دولتی مصوب این کارگروه برای شهر زنجان در راستای اعتباراتی است که برای نوسازی شهری و استحصال آب مصرف خواهد شد.

افشارشی خاطرنشان کرد: خرید زمین های متعلق به بنیاد مصطفی(ص) به مساحت یک هزار هکتار در اراضی لیل آباد شمال غرب شهر زنجان به اداره کل راه و شهرسازی شهرداری واگذار می شود. شهرستان با قیمت کارشناسی.

گفتنی است در این جلسه و با تصویب اعضای کارگروه زیرساخت استان، ۱۶۰ هکتار زمین در اطراف «گرداغ» واقع در شمال شهرستان زنجان حدفاصل روستاهای بین کوه و دو اسپ ایجاد و اضافه شد. به محدوده شهر

انتهای پیام