باغ شهری‌های غیرمجاز به سرعت احصاء می‌شود/استفاده از پساب جدی گرفته شودایسنا/فارس استاندار فارس با بیان اینکه باغ شهری‌های غیرمجاز به سرعت احصا می‌شود، گفت:  فرمانداران نه تنها باید مراقب باشند که به این باغ شهری‌های غیرمجاز افزوده نشود بلکه کاهش یابد.

محمدهادی ایمانیه عصر شنبه ۱۰ اردیبهشت در شورای اداری استان فارس با اشاره به فعالیت‌های نوروز در استان فارس اظهار کرد: با وجود افزایش ۸۲ درصدی تردد در نوروز فوتی‌ها ۱۳ درصد کاهش پیدا کرده بود.

او با بیان اینکه توزیع ارزاق در ایام نوروز با دقت انجام شد، گفت: به زودی ۱۰۰ فروشگاه مواد غذایی برای عرضه کالا با قیمت ارزان مجدد فعال شود.

استاندار فارس با اشاره به اینکه امسال سال دانش‌بنیان، شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت‌های دانش‌بنیان است، افزود: اقداماتی که در دستور کار جهاد کشاورزی گرفته همه با استفاده از دانش‌بنیان و امیدوارکننده است و می‌تواند رونق وسیعی در سطح استان ایجاد کند. 

ایمانیه با بیان اینکه مکلف هستیم سومین حرم اهل بیت را محور کارهای خود را تلقی کنیم، عنوان کرد: باید از برکات حضور امامزادگان برای زندگی دنیوی و اخروی استفاده کنیم.

استاندار فارس خطاب به فرمانداران گفت: سیستم ارزیابی استان تغییر کرده و مواردی به دیگر فاکتورها اضافه شده که از جمله آنها کاهش تصادفات و تلفات، دقت در اجرای طرح کاداستر، کاهش تکدی‌گری و معتادان متجاهر است‌.

او با بیان اینکه نگاه به عملکرد فرمانداران وسیع‌تر از قبل می‌شود، گفت: انتظار این است که فرمانداران در انتخابات آینده مجلس به نحوی عمل کرده باشند که ۲۰ درصد به شرکت‌کنندگان در انتخابات اضافه شود چون مهم‌ترین وظیفه ما این است که مردم به نظام خوش‌بین شوند و اگر مردم بدبین شوند بدترین نوع مدیریت است.

ایمانیه با بیان اینکه انتظار است که در تحقق ۸ درصد رشد اقتصادی از ظرفیت‌های خالی مانده استان مانند شهرک‌های صنعتی استفاده شود، گفت: ارتباط صنعت، معدن و گردشگری با محیط‌های علمی مهم‌ترین ارزیابی برای عملکرد دستگاه‌ها خواهد بود.

او با بیان اینکه برای حقوقی‌های ادارات دوره بازآموزی گرفته شود و باید دفاع از حق باشد، افزود: احداث گلخانه‌ها و فعال شدن شهرک‌های صنعتی در شهرستان‌ها به شکل قابل توجهی افزایش داشته باشد و میزان دانش‌بنیان بودن هم باید مورد توجه باشد.

ایمانیه افزود: قرارگاه صیانت از جمعیت در استان فعال شده همچنین قرارگاه اتباع غیرایرانی نیز فعال شده است.

استاندار فارس با بیان اینکه فرمانداران احداث فاضلاب و استفاده از پساب را جدی بگیرند، عنوان کرد: افزایش آبخیزداری‌ها، اصلاح الگوی کشت و غیره باید مدنظر فرمانداران باشد و با سازمان‌ها در ارتباط باشند.

ایمانیه با بیان اینکه مدیرکلی موفق‌تر است که در زمینه خود اشتغال و تولید بیشتری ایجاد کرده باشد، عنوان کرد:
در انتصابات جوانگرایی مدنظر باشد با این حال موافق برکناری اتوبوسی نیستم و دولت هم موافق نیست اما اگر بنا بر تغییر است سریع‌تر اقدام کنید و تصمیم بگیرید و بدون توجه به فشارها کار خود را انجام دهید. 

انتهای پیام