رژیم لاغری سریع

بازنده تنش در اوکراین کیست؟


بازنده تنش در اوکراین کیست؟

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: روسیه در مورد اوکراین بسیار حساس است زیرا بخش بزرگی از مردم اوکراین اصالتاً روسی هستند. از قطعی برق و …

عماد اباشناس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران در تحلیل خود از تشدید تنش ها بین روسیه و اوکراین گفت: قبل از فروپاشی شوروی مسائلی مانند خطوط قرمز شرق و غرب وجود داشت. این خطوط قرمز رد شد و روسیه در زمانی بود که نمی توانست با آمریکا مقابله کند.

وی گفت: بنابراین آمریکا شروع به تحریک برخی کشورهای اروپای شرقی کرد و برخی از آنها به اتحادیه اروپا یا ناتو پیوستند، اما موضوع اوکراین برای روسیه بسیار حساس است زیرا بخش بزرگی از مردم اوکراین فاسد هستند. اوکراین همیشه اشتراکات زیادی داشته است.
وی گفت: از سوی دیگر، اگر ناتو بخواهد به اوکراین برود، موضوع موجودی و تهدیدی برای روسیه به وجود می آید و استقرار موشک در مرز اوکراین امنیت مسکو را به خطر می اندازد.
وی گفت: از سوی دیگر برخی از سیاستمداران اوکراینی به دنبال ماجراجویی هستند، اما باید بدانند که حتی اگر اوکراین نابود شود، برای آمریکا مهم نیست، ممکن است به ضرر اوکراین و مردمش تمام شود.
وی افزود: متأسفانه آمریکایی ها سیاستمداران ماجراجو را برای مقابله با روسیه تحت فشار قرار می دهند و در پشت صحنه منتظر توسعه اوضاع هستند تا روسیه به اوکراین حمله کند.
این کارشناس مسائل بین الملل درباره بازتاب وضعیت اوکراین و روسیه بر اروپا نیز گفت: قطعا اروپا با بحران بسیار بزرگی مواجه است و اولین آسیب از ماجراجویی اوکراین در اروپا خواهد بود، از مهاجرت گرفته تا مشکلات نظامی و حتی قطعی برق. “.. در حالی که ایالات متحده از ریسک کردن فاصله دارد و شما دچار مشکل زیادی نخواهید شد. اتحادیه اروپا در واقع خطر بزرگی برای ایالات متحده است و ایالات متحده به دنبال تجزیه اتحادیه اروپا است، بنابراین چنین است. بهره مندی از آن
این هیدرولوژیست با اعتقاد به اینکه بعید است روسیه به اوکراین حمله کند، گفت: «سیاست روسیه این نیست که جنگ را خودش شروع کند، برعکس، ایالات متحده همیشه جنگ را شروع کرده است، بنابراین روسیه چنین سیاستی ندارد. به روسیه این امنیت کشور است.
انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر