بازدید رئیس جمهور از مجتمع مس سرششماایسنا/ کرمان فرماندار ویژه رفسنجان از سفر رئیس جمهور به رفسنجان خبر داد و گفت: قرار است رئیس جمهور از معدن مس سرششمه رفسنجان و احتمالاً فرودگاه این شهرستان بازدید کند.

حسین رضایی عصر امروز ۵ تیرماه در جلسه هیئت مدیره شهرستان در فرمانداری گفت: پروژه حوزه دام و عرضه دام سالم را پیگیری می کنیم و طرح آن تدوین می شود. سال آینده و در جاده سرششما احداث می شود.

وی افزود: بیش از ۶۰ هزار راس دام سبک در این شهرستان وجود دارد و همه ساله در ایام نزدیک عید سعید قربان دام در میادین مختلف شهر به نمایش گذاشته می شود که باید ساماندهی و در یک مکان بهتر ارائه شود. در حالی که در مورد سلامت آنها صحبت می شود.” برای تامین دام سالم نیاز به میدانداری برای دامداری است و در شهرستان پیگیر آن هستیم.

رضایی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه تعدادی پروژه نیمه تمام در شهرستان وجود دارد، گفت: به عنوان مثال در حوزه ورزش ۱۳ پروژه نیمه تمام وجود دارد که جذب اعتبار برای پروژه ها ادامه خواهد داشت. . در سفر تیرماه سال جاری رئیس جمهور به رفسنجان نصف شهر خواهیم بود.

به گفته وی، رئیس جمهور قرار است از معدن مس سرششمه رفسنجان و احتمالاً فرودگاه این شهرستان بازدید کند.

فرماندار ویژه رفسنجان اشتغال را دغدغه خانواده ها دانست و گفت: در صورت ایجاد فرصت های شغلی پایدار، تمامی مشکلات اجتماعی و فرهنگی حل می شود و فرصت های شغلی پایدار ایجاد می شود، باید با جذب تسهیلات بانکی و جذب بنگاه ها، سرمایه گذاری ها را جذب کرد. سرمایه، پایتخت. بنگاه های اقتصادی مهم از جمله صنعت مس.

وی بر انسجام سیاسی و اجتماعی تاکید کرد و گفت: مردم و مسئولان نباید به حاشیه رانده شوند تا شهرستان روند رشد و توسعه را طی کند.

انتهای پیام