ای بای گومز فولاد بی فایده ای استپیشکسوت فوتبال خوزستان معتقد است فولاد می تواند از گروهش خارج شود.

مجید بگری نیا پیشکسوت فوتبال خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران؛ وی در خصوص دیدار تیم های فولاد ایران و آخال ترکمنستان که با برتری یک بر صفر فولاد همراه بود، گفت: در نهایت فولاد به آنچه که شایسته آن بود رسید. البته از تخفیف ۱۰ مرد دانشجوی نکونام هم استفاده کرد و آنها هم از این مشکل استفاده کردند.

وی ادامه داد: ۵ امتیاز فولاد کمتر از عملکردش در این سه بازی. این تیم می توانست در دیدار مقابل الغرافه پیروز شود و به شباب الاهلی گل بزند که برای نیکونام چندان محتمل نبود چرا که این تیم نزدیک بازی می کند و گل های کمی می زند. نمی دانم چرا در دقیقه ۹۰ باید دفاع تیم را پشت سر گذاشت و به حریف فضای زیادی داد.

پیشکسوت خوزستانی درباره کیفیت eBay Gomez گفت: این بازیکن یک سال است که بازی نکرده و هر چقدر هم که تجربه خوبی داشته باشد از فولاد سودی نبرده است. در نیمه اول ۱۰ دقیقه و در نیمه دوم ۴۵ دقیقه و در این دیدار اصلا بازی نکرد. در نیمه دوم یکی از متخلفان گل تساوی شباب الاهلی بود. فکر می کنم اگر قرار بود از آن استفاده کنند باید زمان بیشتری به آن بدهند.

باگری نیا در خصوص ماجراجویی فولاد در آسیا گفت: فولادی که به احتمال زیاد از گروه خود خارج می شود اما باید در مرحله بعد از کاستی های خود بکاهد. فولاد در خط حمله با وجود بازیکنان باتجربه برای گلزنی مشکل دارد و نکونام باید به فکر این موضوع باشد. باتوسی یکی از بازیسازهای خوبی است که در چند وقت اخیر به فوتبال ایران آمد و توانست خودش را ثابت کند. حیف که گلزن خوبی پیش رو ندارد و به همین دلیل پاس های او حیف است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر