رژیم لاغری سریع

این آخر هفته (۱۷ تا ۱۹ فوریه) چه چیزی را تماشا کنیم – Discovery, Inc.


اسکرین شات 1396/02/17 ساعت 15/08/37

برای بسیاری از ما، این آخر هفته طولانی به افتخار روز رئیس جمهور، پایان هفته طولانی و طولانی را به آغاز تابستان نشان می دهد. خوشبختانه، ما نمایش های برتر و تپنده زیادی داریم که باید به آنها فکر کنید تا ذهن شما را از ماه های طولانی زمستانی که پیش رو دارید دور کنید. این چیزی است که از فردا شروع می شود:

  • باغ وحش (شنبه، ۱۸ فوریه، ساعت ۲۲:۰۰ ET/PT در Animal Planet): Animal Planet مخاطبان را در اولین نگاه عمیق خود به پشت صحنه باغ وحش برانکس، یک موسسه نیویورک و رهبر جهان در رفاه حیوانات و حفاظت از گونه ها می برد. . سیاره حیوانات با دسترسی کامل به محوطه ۲۶۵ هکتاری باغ وحش برانکس، واقع در تنها ۱۰ مایلی میدان تایمز نیویورک، دنیای شگفت انگیز بیش از ۶۰۰۰ حیوان و بیش از ۵۰۰ نفر را که به مراقبت از آنها و بهزیستی اختصاص داده شده اند را برجسته می کند.
  • لانگ آیلند مدیوم (یکشنبه، ۱۹ فوریه، ساعت ۲۰:۰۰ ET/PTLC): رسانه مورد علاقه طرفداران، ترزا کاپوتو، برای یک سری کاملاً جدید از خواندن شگفت انگیز برخی از سلبریتی های مورد علاقه شما بازگشته است. رزی اودانل، مونیک و تاروندا جونز از جمله مهمانان اولین پخش این فصل هستند.
  • قانون ستاره تنها (یکشنبه، ۱۹ فوریه، ساعت ۲۲:۰۰ ET/PT در Animal Planet): با بازی تیم نخبه گیم‌بازان تگزاس که از حیات وحش Lone Star State و بیش از ۲۷ میلیون شهروند محافظت می‌کنند، LONE STAR LAW بینندگان را به سفرهایی می‌برد که اغلب خطرناک است. در بیش از یک چهارم میلیون مایل مربع از بیابان ها، دریاچه ها، جنگل های مخروطی، پیوس، دشت ها و ساحل. دست رنجرهای بازی تگزاس هر روز پر می شود و از حیوانات و شهروندان به طور یکسان محافظت می کنند، و با توجه به اینکه تگزاس دومین ایالت بزرگ ایالات متحده است، به نظر می رسد به این زودی ها کاهشی وجود نخواهد داشت.

از آخر هفته طولانی لذت ببرید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر