رژیم لاغری سریع

این آخر هفته (۱۰ تا ۱۲ فوریه) چه چیزی را تماشا کنیم – Discovery, Inc.


اسکرین شات 2017-02-10 در 11.33.18 صبح

چه راهی بهتر از یک آخر هفته پر از کشف و سرد برای تحمل این هوای یخی؟ (این یک چیز است، اینطور نیست؟!) به هر حال، مجموعه تعطیلات آخر هفته یکی از مواردی است که نمی خواهید از دست بدهید. از علم ذهنی تا کمدی دو طرفه، در اینجا چیزی است که از امروز عصر شروع می شود:

  • Animal Nation با آنتونی اندرسون (جمعه، ۱۰ فوریه، ۲۲:۰۰ به وقت شرقی در Animal Planet): آنتونی اندرسون، کمدین و بازیگر نامزد جایزه امی، مجری برنامه گفتگوی هفتگی کاملاً جدید از Animal Planet است که شامل همه چیز از ویدئوهای حیوانات ویروسی و بحث در مورد The Most است. بازی های هیجان انگیز درباره یک پدیده فرهنگ پاپ و مهمانان خاص مشهور با دوستان پشمالوی خود!
  • سمت تاریک خورشید (شنبه، ۱۱ فوریه، ساعت ۲۲:۰۰ ET/PT در کانال دیسکاوری): The Dark Side of the Sun که به عنوان محور اصلی آخر هفته آخر هفته ساینس کانال در کانال دیسکاوری پخش می شود، داستان آگاهی روزافزون ما از حقیقت در مورد ماهیت ستاره ما، اهمیت حیاتی آن برای تمام حیات روی زمین، و اثرات بالقوه مضر آن بر تمدن مدرن. Science فیلم را عصر روز بعد در ساعت ۹ شب به وقت شرقی / به وقت اقیانوس آرام پخش خواهد کرد. علاوه بر این، در طول آخر هفته، دیسکاوری برنامه‌هایی با موضوع علمی از جمله «تلسکوپ»، «اسطوره‌سازان»، «اسطوره‌سازان: جستجو» و «چه چیزی در زمین» سال گذشته پخش می‌کند.
  • Long Lost Family (یکشنبه، ۱۲ فوریه، ۲۱:۰۰ به وقت شرقی / ۸ بعد از ظهر محلی در TLC): بازگشت برای فصل دوم، همراه با سریال اسپین آف “خانواده گمشده طولانی: بعداً چه اتفاقی افتاد”، LONG LOST FAMILY با داستان هایی بسیار تاثیرگذار و صمیمانه برای افرادی که ده ها سال است از هم جدا شده اند و مشتاق هستند دوباره با عزیزان از دست رفته خود ارتباط برقرار کنند. در این فصل کسانی که توسط ناپدید شدن ناگهانی والدینشان تسخیر شده اند، خواهر و برادرهایی که به وجود یکدیگر اعتقاد دارند اما قبلاً هرگز تایید نشده اند، و والدینی که مشتاقند بفهمند چه اتفاقی برای فرزندانی افتاده است که مدت ها پیش با اکراه مجبور به جدایی از آنها شدند، نمایش داده می شود. .

آخر هفته فوق العاده ای داشته باشید. تماشای مبارک!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر