ایمن سازی نودل کدو سبز سوپ رشته بهداشت-ارین هولتدستور پخت:

رشته فرنگی کدو سبز یا “Zudly”

می توانید از اقلام خریداری شده در فروشگاه استفاده کنید. اغلب اوقات متوجه می شوم که آنها کمی درجه دار و بد بو هستند ، بنابراین همیشه آنها را با استفاده از مارپیچ می سازم.

حشرات تمایل به خیس شدن دارند ، بنابراین من دوست ندارم رشته فرنگی را مستقیماً به سوپ اضافه کنم. ریختن سوپ داغ روی رشته فرنگی های سرد باعث نرم شدن و گرم شدن آنها می شود بدون اینکه خیلی نرم و خیس شوند!

“آیا می توانم به جای آن از رشته فرنگی دیگری استفاده کنم؟”

مطلقا ، البته.

ابگوشت

من از آبگوشت خریداری شده در اینجا استفاده کردم زیرا …. آنفولانزا داشتیم. من این دستور را دقیقاً همانطور که درست کردم نوشتم. من سعی می کنم این آبگوشت را در مواقعی که در شرایط سختی هستیم و آب گوشت استخوان خانگی در فریزر ندارم نگه دارم.

“آیا می توانم از آبگوشت دیگری برای این کار استفاده کنم؟”

البته. با این حال ، طعم متفاوت خواهد بود. در اینجا لیستی از مواد لازم برای این آبگوشت آمده است:

آب مرغ استخوان مرغ (آب تصفیه شده ، استخوان مرغ ارگانیک ، سرکه سیب ارگانیک) ، آب مرغ ، قارچ پورتابللا ارگانیک ، کرفس ارگانیک ، فلفل پوبلانو بو داده ارگانیک ، فلفل سبز ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، هویج ارگانیک ، پوره گوجه فرنگی سیر ارگانیک ، قارچ شیر شیر پودر ، گیاهان ارگانیک (جعفری ، آویشن ، رزماری ، ریحان ، برگ بو) ، ادویه جات ترشی جات ، فلفل سیاه ارگانیک ، نمک دریا.

“این آبگوشت استخوان را از کجا می توانم پیدا کنم؟”

آن را در سوپرمارکت محلی خود (Hanaford) گرفتم. می توانید آن را در Whole Foods یا فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. در حال حاضر می توانید آن را در آمازون از اینجا دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید: من این را خریداری نکرده ام و هیچ ایده ای برای قیمت های رقابتی یا مقرون به صرفه در آمازون ندارم.

پروتئین ها

در صورت تمایل می توانید مرغ خرد شده یا توفو ارگانیک را برای پروتئین اضافی اضافه کنید ، اما به نظر من کاملاً رضایت بخش است!دیدگاهتان را بنویسید