ایسنا زنجان برنده شش سپر از جشنواره هشتم شداسنا / زنجان خبرگزاری ایسنا و روزنامه صد زنجان با دریافت ۶ سپر از بخش اصلی و موضوعی هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان، رکورددار جشنواره امسال در کسب عناوین بخش های مختلف شدند.

عصر روز گذشته (۲۷ مرداد) مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان در سالن راسبی همایش های بین المللی زنجان برگزار شد.در پایان این مراسم خبرگزاری دانشجویان پاکستان ( ایسنا) مقام های اول و دوم را کسب کرد. مقام دوم، مقام دوم، مقام سوم و یک عنوان که در قسمت عینی و اصلی آن شایسته تقدیر است و از این نظر در بین خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان پیشتاز شد و دست به دست هم داد. . با روزنامه سعدی زنجان عناوین مختلف جشنواره هشتم را دریافت کرد.

در بخش اصلی هشتمین جشنواره خبرنگاری، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان، زهرا فتحی از خبرگزاری دانشجویان پاکستان با اثر “آه طلا و هرگز بازنگشت”. عنوان اول را در بخش گزارش کسب کرد. رتبه دوم این بخش به زهرا مریسی خانی با مقاله «داستان وقف مقابر زنجان» از روزنامه سده زنجان و رتبه سوم گزارش به حسین عباسی از پایگاه خبری موج رسا با مقاله «اشتباه» رسید. سیاست هایی که صادرات فرش را تغییر داد».

همچنین در بخش گزارش هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان، داوران از سه اثر شایسته تقدیر کردند. یوسف قزلباش از خبرگزاری دانشجویان ایران در مطلبی که زنجانی ها نان را به قیمت دیروز می خورند. به همراه فاطمه توشی از مجله موج بیداری برای «بار اشک بر دوشم» و حسین عباسی از سایت خبری موج رسا برای «گلوله ای که به سنگ خورد» به عنوان سه اثر شایسته در این گزارش شناخته شدند. از این دوره از جشنواره.

در بخش مصاحبه جشنواره هشتم، داوران هیچ اثری را به عنوان رتبه اول ارسال نکردند، بنابراین زهرا رسولی از خبرگزاری فارس با اثر «باکی مد که قاتل نگهبان را فاش کرد» مقام دوم این بخش را کسب کرد. “. پریسا یوسفی از خبرگزاری ایسنا با اثر «میراچ و بلوبین زنجان، دروازه انتظار». به همراه برنده تاجلو ندای شهروند در بخش مصاحبه با اثر «نگاه برخی مسئولان به هنر مزاحم است» مقام سوم را کسب کردند.

در بخش اخبار هشتمین جشنواره، ساغری محمدی از مجله ویزن زنجان با مقاله «رانندگان حمل و نقل کالا بین شهرها و مسافران در زنجان مؤمن هستند» عنوان نخست این بخش را از آن خود کرد. فاطمه تاجبخش از خبرگزاری ایکنا با مقاله اهدای ۱۰۰ سکه برای آزادی زندانیان زنجان و لیلا محمدی از روزنامه سعد زنجان با مقاله نگرانی از ورود نمک به چاه های جذب طارم با زهرا بیات از مقام دوم را کسب کردند. پایگاه خبری موج رسا با اثر «برای ورود به شهر زیرزمینی دژمند-ایگرود نیرویی نیست» عنوان سوم مشترک را از آن خود کرد.

در بخش عنوان هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان، داوران هیچ اثری را شایسته رتبه اول ندانستند. عنوان دوم برای این بخش یوسف قزلباش از خبرگزاری «ایسنا» درباره مقاله «قیمت ها بالا رفته بازار لبنیات به سمت شیر ​​رفته است. زهرا مریس خانی از روزنامه سیدی زنجان برای اکران فیلم «ده سال نابودی» با بازی وحید الحاج سعیدی از پایگاه خبری آسمان زنجان عنوان سوم این بخش را کسب کرد.

در بخش مقالات، یادداشت ها و سرمقاله ها، معصومه نوروزی از روزنامه صد زنجان با اثر «خلوتجی راز» مقام اول را کسب کرد. و محمد کریمی از سایت خبری موج رسا با مقاله «نان به تارس بسامند» در جایگاه دوم قرار گرفت. زهرا رسولی از خبرگزاری فارس با اثر «خداوند این شگفتی را از ما نگیرد» عنوان سوم این بخش را کسب کرد. همچنین در این بخش، داوران با رحیم مقدم خبرگزاری مهر به دلیل مقاله «مدیر بومی در زنجان نیاز به بازتعریف» دارد، با وی آشنا شدند.

و در بخش تصاویر هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و مراکز خبری ولایت زنجان، عنوان اول مهدی الماسی از خبرگزاری مهر به موضوع «نجات شبانان از کوه های برفی زنجان» پرداخت. “. حسین عباسی از پایگاه خبری موج رسا با اثر «بازگشت به شالیزارهای طارم» عنوان دوم این بخش را کسب کرد. احسان تقیبیگلو از خبرگزاری دانشجویان ایران برای اثر «پاییز هزار رنگ در ایرانی هندوایرانی». او جایزه سوم رشته عکس را دریافت کرد.

در بخش پایانی بخش اصلی این جشنواره که به طراحی و صفحه آرایی اختصاص داشت، عناوین اول تا سوم متوالی به مهدی سهرابی از سایت زنجان، فاطمه تاشی از مجله موج بیداری و حدیثه نصیر از نشریه موج بیداری اهدا شد. مجله پیام زنجان. جواد کریمی روزنامه زنگان امروز به همراه سکینه محمدی از مشاغل بیان خدابنده و مشاغل زنجان نیز از سوی داوران شایسته تقدیر شناخته شده اند.

همچنین برگزیدگان بخش موضوعی این جشنواره عبارتند از: مجله مشاغل زنجان، خبرگزاری شبستان و موضوع تبیین جهاد، مجله بیان خدابند با موضوع گام دوم و مجله زین زنجان با موضوع ایجاد. امید زنجان روزنامه ساوت و خبرگزاری ایمنا با موضوع چالش های اجتماعی و آسیب های فرهنگی، خبرگزاری ایرنا با خبرگزاری ایلنا و سایت تحلیل بازار با شعار سال، خبرگزاری اینا با موضوع خانواده و ایرانی. – سبک زندگی اسلامی، خبرگزاری مهر ایسنا با موضوع انرژی، آب و محیط زیست خبرگزاری تسنیم در این بخش جوایز خود را در موضوع ایثار، شهادت و مقاومت کسب کرد.

انتهای پیام