اکران مردمی فیلم “چقدر طول میکشه گریه کنی ۲” با بازی ابوالفضل پوراب در مشهدایسنا/ خراسان رضوی اکران مردمی چند می گیری گریه کنی ۲ با بازی ابوالفضل پوراب پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ تیرماه در سینماهای مشهد برگزار می شود.

این اکران های مردمی پنجشنبه ۹ تیرماه ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی هویزه، ساعت ۱۹ در پردیس سینمایی اطلس، ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی گلشن و ساعت ۲۲:۳۰ در پردیس سینمایی اطلس برگزار می شود. سینما سیمرغ.

این نمایش ها روز بعد نیز ادامه دارد و جمعه ۱۰ تیرماه ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی پارک بازار، ساعت ۲۰ در پردیس سینما توریست روستا و ساعت ۲۲:۳۰ در سینما برفی اجرا می شود.

تا کی گریه کنی ۲ فیلمی به کارگردانی علی توکلانیا، نویسندگی رحیم بهبودی فر و تهیه کنندگی علی و حسن توکلانیا محصول سال ۲۰۱۸ می باشد و ادامه فیلم تا کی گریه می کنی که در سال ۱۳۸۴ اکران شد.

از بازیگران این فیلم می‌توان به ابوالفضل بوراراب، حمید انگی، محیه دهقانی، شاپتیم عرفی، عباس جمشدی فر، حمید لولایی، اسدالله یکتا، مهران رجبی، گتی معینی اشاره کرد.

علاقه مندان به تماشای این فیلم می توانند با مراجعه به سامانه های فروش آنلاین بلیط، بلیت خود را تهیه و صندلی های مورد نظر خود را رزرو کنند.

انتهای پیام