رژیم لاغری سریع

اوکراین: ما انتظار داریم روسیه تا دو هفته آینده در مسیر دیپلماتیک باقی بماندوزیر خارجه اوکراین گفته است که روسیه احتمالا تا دو هفته آینده در مسیر دیپلماتیک با اوکراین و غرب باقی خواهد ماند.

دیمیتری کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین روز پنجشنبه با اشاره به مذاکرات پاریس که در آن روسیه مذاکرات دیپلماتیک با مقامات اوکراین، آلمان و فرانسه داشت، گفت: “هیچ چیز تغییر نکرده است و این خبر بدی است.”

وی افزود: خبر خوب این است که مشاوران توافق کرده اند ظرف دو هفته در برلین دیدار کنند؛ این بدان معناست که روسیه احتمالا تا دو هفته آینده در مسیر دیپلماتیک باقی خواهد ماند.

کی یف از سال ۲۰۱۴ علیه جدایی طلبان مورد حمایت روسیه که بخش هایی از شرق اوکراین را در دونباس کنترل می کنند، می جنگد. دو طرف با متهم کردن یکدیگر به نقض توافقنامه آتش بس، در ۲۲ دسامبر توافق کردند که خط مقدم را به آتش بکشند.

اطلاعات نظامی اوکراین مدعی است که مسکو در حال آماده شدن برای حمله در اوایل سال ۲۰۲۲ است. مقامات ایالات متحده، ناتو و اوکراین گفته اند که نیروهای روسیه در مقابل مرز اوکراین تجمع کرده اند. روسیه این اتهامات را رد کرد و آن را تبلیغات “خط سخت” آمریکا توصیف کرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر