انجام کار فرهنگی در تبریز کار ساده ای نیستایسنا/ آذربایجان شرقی بی بیان معاون اداره کل کتابخانه های عمومی تبریز با بیان اینکه انجام کار فرهنگی در تبریز کار ساده ای نیست گفت: مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی در مدت شش سال کارهای ارزشمندی انجام داده است و قطعاً کارهای ارزشمند و شگفت انگیز او نباید انجام شود. انجام دهید. فراموش کردن.

محمد احمدوند روز یکشنبه ۵ تیرماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی گفت: اسد بابایی مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از اهالی فرهنگی، مذهبی، انقلابی است. و نهادهای رسانه ای وی از یک سو با تایید مسئولین استانداری به این سمت انتخاب شد، مدیر کل جدید استانداری با صلاحیت و خبره است و برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

وی با اشاره به اینکه ارتباط نزدیک با کارکنان و کتابداران همان چیزی است که از مدیرکل جدید کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی انتظار داریم، ادامه داد: ارتباط با کارکنان می تواند به شناسایی مسائل کمک کند، هرچند رفع برخی مسائل زمان بر است.

وی افزود: ما در کتابخانه های عمومی کشور توجه ویژه ای به ترویج برنامه های کودک داریم چرا که در حوزه کودک نیاز به سرمایه گذاری بیشتری داریم بنابراین انتظار می رود آقای بابایی بیشتر روی حوزه کودک تمرکز کند.

احمدوند بر لزوم استفاده از ظرفیت خیرین کتاب در آذربایجان شرقی تاکید کرد و تصریح کرد: کتابخانه سیار موضوعی است که باید در برنامه های عملیاتی برای دسترسی مردم در مناطق مختلف گنجانده شود.

وی گفت: کتابخانه بدون کتاب به زودی در تهران افتتاح می شود. البته ما در این کتابخانه دسترسی ویژه ای به مردم استان آذربایجان شرقی خواهیم داد.

انتهای پیام