انتقاد نکونام از کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایرانمدیر فنی تیم فوتبال فولاد ایران از تصاحب ورزشگاه های تیم های گروه C در لیگ قهرمانان آسیا توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، جواد نکونام در نشست خبری پیش از فردا (۵ فروردین) بازی فولاد در لیگ قهرمانان آسیا مقابل آخال ترکمنستان، اظهار کرد: ما به دنبال تغییرات بودیم اما فوتبال ایران آن گونه که باید باشد، ندارد. تا بتوانیم با آن چیزها انجام دهیم، و در فوتبال، فکر نمی کنم علاقه زیادی به ما داشته باشیم.

وی افزود: از روز اول درخواست کردیم که زمان بازی تیم فولاد با شرایط همه تیم ها یکسان باشد و همچنین نامه ای به AFC نوشتیم و درخواست کردیم اما موافقت نشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: ما تا امروز مسابقات ورزشگاه را دنبال می کردیم، یک تیم ۵ بازی خود را در ورزشگاه انجام می دهد و استادیومش می شود چون به شرایط آن ورزشگاه و تیمی مثل ما عادت کرده است. باید بازی هایش را در استادیوم های مختلف انجام دهد و این شرایط برای همه تیم ها و من یکسان نیست، فکر می کنم شرایطی که برای تیم هایی مثل الغرافه ایجاد کردند شرایط خوبی دارد، این تیم از ۶ بازی خود ۵ بازی را در ورزشگاهی انجام داد که همین الان است. عادت کرده و شبیه میزبان است، تیم های دیگر مقابل آن میهمان هستند و این وضعیت برای AFC خوب نیست و ما در حال باخت هستیم، به هر حال درخواستی که قبل از شروع بازی دریافت کرده ایم جواب نداده است و من جواب می دهم. از فدراسیون فوتبال ایران هم شکایت می کند چون به فکر تیم هایش نیست، اما فدراسیون های فوتبال دنبال تیم ما هستند و چنین شرایطی را برای آنها ایجاد می کنند.

وی تاکید کرد: به هر حال شرایط برای تیم ها یکسان نیست و ارتباطاتی که وجود دارد کمک می کند. ما به همه چیز توجه می کنیم، اما هیچ قدرت یا ارتباطی وجود ندارد.

نکونام همچنین درباره بازی فردای تیمش گفت: شناخت کافی از حریف داریم و تیم خوب و قابل احترامی است. در واقع با تیم ملی ترکمنستان بازی می کنیم و حریف شرایط خوبی دارد و بازیکنان خوبی دارد. فکر می کنم آنها از نظر فنی و تاکتیکی تیم قابل احترامی هستند و به موقع هستند و بازی سختی پیش رو خواهیم داشت. ما اینجا هستیم تا به آرزوها و اهداف خود برسیم و موفق و خارج از گروه خود باشیم. ما اینجا نیستیم که بگوییم تیم خوب و قابل احترام است و این برای ما کافی نیست.

وی ادامه داد: تمرکز ما باید روی خروج از گروهمان باشد، البته بارها گفته ایم که گروه ما سخت ترین گروه است، اما باید تمام تلاش خود را برای نشان دادن کیفیت خود به کار بگیریم و باید حرفه ای تر عمل کنیم تا بتوانیم به ترتیب عمل کنیم. برای پیروزی در مسابقات قبلی با کمترین امتیاز.” فردا باید بهترین عملکرد را داشته باشیم تا موفق باشیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر