امنیت آذربایجان شرقی با تلاش نیروهای ارتش، انتظامی و امنیتیایسنا/ آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با تلاش نیروهای مسلح، انتظامی و امنیتی استان از نظر امنیتی و آرامش در وضعیت خوب و با ثباتی قرار دارد.

و عبدین خرم امروز یکشنبه ششم شهرفر در دیدار روسای قوه قضائیه و لشکری ​​استان با استاندار ادامه داد: در یک سال گذشته دولت با نوسانات زیادی مواجه بود و در این مورد نیروهای مسلح با دولت همدل و هماهنگ ترند و در رتبه سیزدهم قرار گرفتند.

وی بیان کرد: مهمترین شعار دولت سیزدهم بازگشت به شعارها و اهداف اصلی انقلاب است که در این مدت توانست به سرعت شرایط را تغییر دهد و اقدامات مهمی را به صورت شبانه روزی، کار و تلاش انجام دهد.

خرم با اشاره به اینکه دشمنان نظام به دنبال ایجاد فتنه در کشور هستند تا مسیر دولت به سلامت تغییر نکند، گفت: اما امروز شاهد ظهور دولت با اقتدار در عرصه دیپلماسی هستیم. مذاکرات و تحویل سرنوشت کشور به کشورهای ظالم جهان

وی گفت: امروز قوای مقننه، قضائیه و مجریه و نیروهای مسلح برای پیشبرد نظام در چارچوب مبانی انقلاب و اسلام مبتنی بر ولایت و امامت تلاش می کنند.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: مدیریت ارشد منطقه و مجموعه کارگزاران و کارکنان دولت با هماهنگی، همدلی و پشتیبانی نیروهای مسلح و دستگاه قضایی در راستای توسعه و بهبود وضعیت در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به همکاری دستگاه قضایی استانداری در رفع مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد: هیچ واحد تولیدی در استانداری نباید مردد بماند. برخی واحدهایی که با مشکل مواجه هستند باید شناسایی شوند و هیچ برنامه ای برای توسعه و اجرای آنها با همکاری دادگستری منطقه مشخص نشده است.

همانطور که رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در این جلسه اظهار داشت: دولت سیزدهم به شعارهای خود پایبند بوده و موفقیت های خوبی در عرصه داخلی و خارجی کسب کرد و عزت نظام، انقلاب و مردم حفظ شد.

موسی خلیل الله افزود: در آذربایجان شرقی تعامل خوبی بین مدیران و مسئولان دستگاه قضایی، دستگاه های اجرایی و نمایندگان استان در راستای توسعه استان، بهبود وضعیت و کاهش دغدغه شهروندان وجود دارد. مردم.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: از بارزترین ویژگی ها و ویژگی های دولت شهید رجایی ساده زیستی، رهبری منطقه ای، مجاهدت و تلاش است و شبیه ترین حکومت به دولت شهید رجایی است. دولت سیزدهم .

سردار حسین عبدی افزود: امروز شاهد برقراری ثبات و آرامش در عرصه های مختلف در داخل کشور هستیم، همچنان که شاهد حاکمیت حاکمیتی در عرصه های بین المللی هستیم.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی یکی از امن ترین استان های کشور است، ادامه داد: با انسجام، همدلی، اتحاد و تلاش شبانه روزی مردم دل نشین آذربایجان شرقی، چیز خاصی نداریم. مشکلات امنیتی در استان

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان شرقی و اردبیل نیز در این دیدار گفت: افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در همه عرصه ها در کنار دستگاه های اجرایی است. از جمله جهاد، سازندگی و میهن پرستی. تولید کردن.

امیر سرتیپ امیر حسین الشافعی افزود: ما در کنار مدیریت عالی و دستگاه های اجرایی استان در هر نوع همکاری و حمایت در راستای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

سردار احمدی فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی با اشاره به برقراری امنیت در مرزهای استان گفت: مرزبانان خود را خدمتگزار مردم و تامین کنندگان امنیت می دانند، برای ارتقای آسایش و آرامش در مناطق مرزی تلاش می کنند. .

انتهای پیام