امروز آخرین مهلت انتخاب مجدد داوطلبان آزمون بزرگ آغاز می شودامروز مهلت انتخاب مجدد داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۱ که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته نشده اند آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، در همین راستا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که پیرو اطلاعیه ۸ خردادماه، مهلت جدیدی برای افرادی که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۱ نشده اند، تعیین شده است.

بر این اساس، تسهیلاتی برای این قبیل داوطلبان در نظر گرفته شده است تا داوطلبان مذکور تنها از روز دوم مرداد لغایت چهارم مردادماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و لینک سامانه آزمون مذکور مطابق با شرایط و ضوابط جهت تکمیل فرم انتخاب رشته تحصیلی خود.

این امکان تنها برای افرادی فراهم می شود که بر اساس محتوای کارنامه، نتایج خام را اعلام کرده اند، هرچند مجاز به انتخاب رشته هستند، اما موفق به انتخاب رشته نشده اند و فراتر از موارد فوق تمدید نخواهد شد. تاریخ. هیچ درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مقطع در حوزه های آزمایشی که دارای آزمون عملی و تشریحی است منجر به ارائه داوطلب به آزمون عملی نمی شود.

انتخاب رشته در این مرحله در زمینه شرایط خاص و حضور همکار، داوطلب را به مراحل مصاحبه یا تایید صلاحیت وی سوق نخواهد داد. اگر داوطلبی این رشته ها را انتخاب کند از گزینش نهایی در آن ها حذف می شود.

داوطلبان فوق می توانند سوالات خود را با پاسخگویی آنلاین درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی Request.sanjesh.org و یا با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.

انتهای پیام