امام خمینی حقیقتی جاودانه استایسنا/ زنجان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امام خمینی (ره) حقیقتی جاودانه است و تا انقلاب اسلامی ادامه دارد، یاد و خاطره امام راحل جاودانه است.

حجت الاسلام علی ناصر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، ضمن تسلیت سالروز رحلت امام خمینی (ره) گفت: هر روز که از این انقلاب می گذرد، راه، هدف و منش امام خمینی (ره) برای همگان روشن تر می شود. قبل از…”

وی افزود: یکی از شخصیت هایی که تاریخ بشر شاهد آن بوده، شخصیت برجسته امام خمینی (ره) است. پس از قرن ها غیبت امام زمان (عج) بسیاری از علما، انسان ها و پادشاهان مسلمان به تشکیل حکومت اسلامی رسیدند، حکومتی که به معنای همان حکومتی است که اهل بیت (علیهم السلام) تشکیل دادند. حکومت اسلامی برای مقابله با رژیم طاغوت.

نصیر با بیان اینکه خداوند شخصیتی مانند امام راحل را در کنار ملت ایران برای تشکیل حکومت اسلامی قرار داد، ادامه داد: امام خمینی (ره) حقیقتی جاودانه است و تا انقلاب ادامه دارد، یاد و خاطره امام است. جاودانه است، از این روز شنیدن مشق های امام راحل، تاریخ و اندیشه امام (رضی الله عنه) خود خداوند بر همه ما به ویژه نسل جدید لازم است.

وی با اشاره به اینکه امام راحیل ظاهرا کاری کردند که عقل بشریت نمی توانست آن را بپذیرد، یادآور شد: امام خمینی (ره) انسانی بدون لشکر و دسته بود، چیزی جز عبا و عمامه سیاه منتسب به سادات و امام معصوم بود. اینکه با توکل به خدا و اعتقاد قلبی به سمتی که می رفت انقلاب می کرد.

این مسئول با بیان اینکه عزت و اقتدار خود را مدیون امام راحل هستیم، تاکید کرد: اگر بخواهیم شخصیت امام را خلاصه کنیم این مسئولیت سخت می شود. یاد و خاطره امام خمینی (رضی الله عنه) همچنان در دل ها زنده است و سی و سه سال پس از رحلت آن حضرت همچنان دل را به درد می آورد. امام (رضی الله عنه) راهی را به مردم ایران نشان دادند که ما می توانیم، یعنی می توانیم روی پای خود بایستیم. اگر امروز در هر زمینه ای حرفی برای گفتن داریم مدیون امام خمینی (ره) هستیم.

انتهای پیام