«الندی نازنین» را امروز و فردا دو بار اجرا کردمنمایش «الندی نازنین» به کارگردانی محمد برهمانی در دو نوبت ۲۲ و ۲۳ مردادماه اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «الند نازنین» در دو نوبت در دو سانس ۱۶:۳۰ و ۱۹:۳۰ در سالن چارسو مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.

این نمایش به نویسندگی محمدصادق گلشین عریفی و کارگردانی محمد برهمانی یکی از نمایش های محبوب گروه تئاتر شهر است که از روز جمعه ۲۶ تیرماه در تالار شهرسو به نمایش درآمده است.

در این نمایش که از تاریخ مذکور ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۱۱۰ دقیقه و بهای بلیت ۸۰ هزار تومان به نمایش درآمده است، اسماعیل جرجی، آزاده الصمدی، علی رضا صنیع فر، علی محمودی، سهیل سهیلی سراخت و دنیا نصر. برادران سیامک به عنوان نماینده حضور دارند.

در خلاصه این نمایش آمده است: یک کارگردان تئاتر آرزوی اجرای یک اثر شگفت انگیز و جاه طلبانه دارد. این نیز یک فایل اجرایی معمولی نیست. مجریه به شیوه ای منحصر به فرد و با رعایت قوانین هفت گانه نوشته شده و بر اجرای آنها اصرار دارد.

هم اکنون اکران فیلم شکوفه های گیلاس به نویسندگی و کارگردانی سید محمد اصفان ساعت ۲۰ در سالن اصلی، اکران فیلم طیب ساخته رویا کاکاخانی ساعت ۲۰:۳۰ در تالار قشقایی الکترا “. به نویسندگی و کارگردانی فرزاد امینی ساعت ۱۹:۰۰ در تالار سایه میزبان دوستداران تئاتر است.

انتهای پیام