رژیم لاغری سریع

اقدام جهادی باید با پشتوانه کارشناسی و علمی همراه باشدایسنا/ خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: اقدام جهادی نیازمند تخصص و پشتوانه علمی است و بر این اساس باید برنامه ریزی و اقدام شود.

جواد قناعت شامگاه شنبه ۱۸ بهمن ماه در جلسه شورای اداری شهرستان فردوس که به منظور تجلیل از فرماندار سابق و معرفی سرپرست فرمانداری این شهرستان برگزار شد، افزود:

به گزارش اسنا، وی افزود: همانطور که همه دیدیم انتخاب درست تحول بزرگی را در کشور به وجود می آورد و اکنون فضا و گفتمان حاکم بر کشور به فضای خدمت، خدمت، خدمت به مردم و مردم تبدیل شده است. جهاد کار شبانه روزی».

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در گذشته علاقه چندانی به خراسان جنوبی نبود، گفت: این استان در شاخص های اقتصادی نسبت به ۳۱ استان رتبه خوبی ندارد، اما اکنون که فضای خدمات رسانی به وجود آمده باید طلایی شود. فرصت استفاده می کند.

وی گفت: با فرصتی که فضای نیروهای خدمتگزار و انقلابی است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان جریان وفادار یاد می کنند، می توان برای آبادانی استان تلاش کرد و باید در چهار سال اول دولت به این شکل عمل کرد. سطح استان را بالا ببرد.

وی گفت: جریان مومن و جهاد در کشور حاکم است و بی شک هرگاه این جریان وارد سنگرهایی شود که در عرصه بین المللی از آنها عبور می کنیم تسریع می شود.

کانال با بیان اینکه فرصت طلایی توجه به مستضعفان شکل گرفته است، افزود: در سطح ملی افراد بزرگی از استانداری داریم که باید از این فرصت استفاده کنند و از این توانایی در عرصه های کشاورزی، صنعتی نهایت استفاده را ببرند. و مناطق دیگر.”

وی بیان کرد: هرچه همفکری در استان بیشتر شود، سرعت پیشرفت و تعالی بیشتر می شود، لذا از جنابعالی خواهشمندیم با کمک استاندار جدید سکان هدایت شهرستان را به خوبی در دست گیرد و در این مدت شاهد اتفاقات و اتفاقات خوبی در سطح استان باشیم. استان از جمله شهرستان فردوس.

ولی فقیه خراسان جنوبی افزود: مدیران، مراجع، علمای تأثیرگذار در شهرستان، ائمه جمعه، نمایندگان مردم و همه افراد تأثیرگذار باید با استاندار جدید همکاری کنند همانطور که با استاندار سابق همکاری خوبی داشتند تا توسعه و پیشرفت چرخ شهر سر جایش باشد بیشتر از قبل بچرخید و شاهد پدیده ها و رویدادهای جدید باشید.

وی گفت: با پشت سر گذاشتن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فراز و نشیب ها، پستی و بلندی ها، شیرینی ها و تلخی ها و مضامین گوناگون را پشت سر گذاشته ایم.

شبکه ای گفت: انقلاب اسلامی و مردم ایران چهل و سومین سال خود را به گونه ای از دست می دهند که در عرصه های بین المللی و داخلی به موفقیت های بزرگی دست یافته است.

وی با اشاره به برخی از ویژگی های انقلاب اسلامی افزود: مردمی بودن، انقلابی بودن، رهبری دینی و عالم بودن یکی از این ویژگی هاست و ما در هیچ کجای دنیا نمی دانیم که دین در اداره کشور وارد شده باشد. مربع ها.”

استاندار خراسان جنوبی گفت: دین برای اولین بار وارد عرصه مدیریت کشوری بزرگ با تمدن بزرگی در این حد شد و با بحث مفصل دولت جدیدی تشکیل داد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نه شرقی بود و نه غربی، گفت: در قرن بیستم انقلاب هایی که در کشورهای مختلف رخ داد به بسیاری از کشورها وابسته بود، اما ایران یک حکومت جدید و بدون تبعیت داشت.

و کانالی افزود: اکنون به فرموده مقام معظم رهبری زمان جهاد است زیرا جنگ جنگ روایتی است و باید حقایق ارائه شود و این وظیفه اولیه ماست.

وی با اشاره به قراردادهای ایران با برخی کشورها از جمله چین و روسیه، گفت: این موضوع منافع ملی است، اما فرزندان برخی مسئولان در خارج از کشور کاری به مردم و دستورات رهبری و اقتصاد کشور ندارند. مقاومت.”

و استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: این افراد برای فرار به جلو و توجیه اشتباهات و اشتباهات خود بیهوده از علت انعقاد قرارداد شما با این کشور صحبت می کنند در حالی که قرارداد ما برای هر دو طرف برد-برد است. مهمانی.”

وی گفت: با فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، طبق پیش بینی استراتژیست های ما و جامعه جهانی، آمریکا در کمتر از یک دهه به چند کشور تقسیم خواهد شد و این یک شعار نیست بلکه یک واقعیت است.

کانال گفت: صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان از دیگر ویژگی های انقلاب اسلامی است که الگویی برای دنیا شده است. اقتدار نظام در عرصه بین الملل مزیت دیگر است. نظام اسلامی را فرهیخته، دانا، وارسته، متفکر، نایب فرهیخته، نایب امام زمان (عج) و رهبری قوی اداره می کند. ما در داخل مشکل داریم اما در بیرون سنگر به سنگر تهاجم داریم و جلو می رویم.

وی گفت: نیروهای انقلابی هر جا که قدرت داشته باشند توسعه و پیشرفت بیشتر است و اکنون در سه قوه انقلاب مستقر هستند و فرمایشات مقام معظم رهبری را با جان و دل می پذیرند؛ یک دهه تمرکز معظم له همه اینها بود. بر اقتصاد، تولید و معیشت، اما برخی مسئولان در گذشته در این مسائل دخالت نمی کردند، اکنون باید عقب ماندگی ها جبران شود.

کانال گفت: اگر امروز وضعیت اقتصاد و معیشت مردم اینگونه است، چرا که یک دوره خاص حدود ۳۴ ساله مراکز مهمی مانند وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه در دست عده ای خاص بود که اگر نگاه انقلابی داشتند اینطور نبود.»

یادآور شد: در مورد وضعیت اقتصادی کشور این افراد باید پاسخگو باشند نه نظام، بنابراین با ایجاد نیروهای انقلابی به ویژه در وزارتخانه ها و سازمان های اقتصادی در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در حوزه اقتصاد خواهیم بود. .

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر