افزایش ۴۰ درصدی تردد در جاده های کهگیلویه و بویراحمدایسنا/ کوگلویه و بویراحمد مدیرکل راهداری و حمل و نقل زمینی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تردد در جاده های این استان در ۹ روز نوروز ۴۰ درصد افزایش یافت.

عابد محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران افزود: طی ۹ روز نوروز ۱۴۰۱ یعنی از ۲۵ اسفند ۱۳۸۰ تا ۴ فروردین ۱۳۰۱ بیش از یک میلیون و ۸۵۰ هزار دستگاه خودرو در کهجیلیویه و بویراحمد در حال تردد بوده است. استان ها

وی گفت: این تعداد بازدید نسبت به ۹ روز مدت مشابه طرح نوروزی سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهجیلویه و بویراحمد تعداد خودروهای وارد شده به این استان را ۲۷۶ هزار و ۴۰۰ دستگاه عنوان کرد.
۲۱۵ هزار و ۲۰۰ خودرو از استان خارج شدند.

محمدی گفت: در ۵ فروردین ماه امسال ۲۳۸ هزار وسیله نقلیه تردد کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۲ درصد افزایش داشت که افزایش بسیار بزرگ و چشمگیری است.

وی ادامه داد: متاسفانه این افزایش ترافیک نیز تاثیر مستقیمی بر افزایش تصادفات جاده ای داشت و در نوروز سال ۱۴۰۱ تصادفات در جاده های استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از حد معمول شد و متأسفانه تلفات جانی افزایش چشمگیری داشت. ”

مدیر کل راهداری و حمل و نقل زمینی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیشترین تردد در این مدت از نوروز ۱۴۰۱ در محورهای جاچساران به بابامیدان، یاسوج به اصفهان و یاسوج به بابامدان بوده است، اظهار داشت: در این مدت تردد در محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.

محمدی گفت: میانگین تردد روزانه در ۹ روز گذشته از نوروز امسال ۲۷۶ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو در جاده های شهرستان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر