افتتاح یک واحد شناختی دیگر در سمنانایسنا/ سمنان در مراسمی با حضور استاندار سمنان، واحد تولید دانش بنیان نانو کربنات کلسیم شرکت مواد شیمیایی انسانی پارس سمنان در شهرک صنعتی سمنان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سید محمدرضا هاشمی در این ستاد گفت: تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری که بلافاصله پس از افتتاح این واحد و بازدید استاندار از چند واحد صنعتی در شرکت صنعتی سمنان برگزار شد.

وی ادامه داد: اقدامات مدیرانی که با روحیه جهادی در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی در استانداری گام برمی دارند جای تقدیر دارد.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای تسهیل منطقه و رفع محدودیت های تولید، خدمات رسان اجازه قطع انشعاب و دسترسی به هیچ یک از واحدهای تولیدی را به دلیل بدهی بدون هماهنگی با ستاد ندارند.

الهاشمی ادامه داد: امروز واحد دانش بنیان تولید نانو کربنات سدیم در شهر صنعتی سمنان افتتاح شد و در راستای فرامین مقام معظم رهبری و در راستای تحقق شعار سال به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: برای تحقق شعار سال، رونق تولید، افزایش بهره‌وری، افزایش فرصت‌های شغلی و ارتقای کیفیت محصولات باید چنین اقداماتی در دستور کار قرار گیرد.

الهاشمی تاکید کرد: استانداران بازدید از واحدهای صنعتی و آمار واحدهای راکد را در دستور کار قرار دهند.

استاندار سمنان گفت: ستاد احیای واحدهای راکد استانداری با جدیت در راستای رونق اشتغال و تولید در استانداری به کار خود ادامه می دهد.

انتهای پیام