افتتاح دو پروژه با حضور سرپرست وزارت تعاون در شهر قین


ایسنا/ خراسان جنوبی همزمان با دومین روز از هفته دولت، مدرسه نهم کلاسه روستای اسفشاد شهرستان القینات به بهره برداری رسید.

مراسم افتتاحیه این مدرسه امروز پنجشنبه ۳ شهریور ماه با حضور استاندار، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده مردم استان های القینه و زرکو در شورای اسلامی برگزار شد. شورا، یک گروه از مدیران، ائمه جمعه و معاون استاندار استان.

به گزارش اسنا، عملیات اجرایی این مدرسه ۹ کلاسه که امروز در روستای اسفشاد به بهره برداری رسید از سال ۱۳۹۲ آغاز شد.

این مدرسه در دو طبقه با زیربنای یک هزار و ۲۰۶ متر مربع ساخته شده و اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۵۱۷ میلیون تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

تعداد دانش آموزان این زیرساخت آموزشی ۲۱۶ نفر می باشد. روستای اسفشاد از توابع شهرستان القینات با بیش از سه هزار نفر جمعیت است.

افتتاح دو پروژه با حضور سرپرست وزارت تعاون در شهر قین

افتتاح حیاط نیروگاه شهرقین

با حضور ولی فقیه خراسان جنوبی و در سفر سرپرست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان، حیاط نیروگاه کاین به بهره برداری رسید.

این میدان یکی از پروژه های اصلی و اساسی شهرداری قین است که در راستای ارتقای سطح ایمنی شهروندان اجرا شده است.

عملیات ساخت محوطه نیروگاه چین شهر از سال ۱۳۹۷ آغاز شد و امروز در دومین روز از هفته دولت ۱۴۰۱ به بهره برداری رسیده است.

در این پروژه ۷۰۰۰ متر مربع زیرسازی و آسفالت، ۲۰۰۰ متر جدول گذاری، تامین روشنایی، اجرای فضای سبز، نهر و … اجرا شد. اعتبار هزینه شده برای اجرای این میدان ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده که از محل منابع داخلی شهرداری تامین شده است.

من باید بگویم؛ این مراسم با حضور نماینده مردم قاینت و زرکوه در شورای اسلامی و جمعی از مدیران، ائمه جمعه و سرپرست فرمانداری القینه برگزار شد.

انتهای پیام