اعلام وضعیت ترافیک عصرگاهی در جاده های پایتخت / تراکم بالای ترافیک در ۴ بزرگراهکارشناس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به تشریح وضعیت ترافیک عصرگاهی در جاده های پایتخت پرداخت.

سرهنگ مجید رنجبر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران وی با اشاره به وضعیت ترافیکی عصرگاهی جاده های تهران گفت: در محور بزرگراه شهید حمید از شرق به غرب ترافیک بالایی گزارش شد که از پل آفریقا شروع و تا پل شیخ فضل الله نوری ادامه دارد. همچنین ترافیک سنگینی در بزرگراه شهید حکیم از پل شهید مدرس تا پارک پردسان گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین در محور آیت الله هاشمی رفسنجانی شرق به غرب از تونل نیایش تا پل الاشرفی اصفهانی ترافیک سنگینی وجود دارد. تردد در بزرگراه شهید جمران خوب است اما تراکم ترافیک بالایی در جاده شمال به جنوب تونل التوحید به شهید نواب صفوی و بزرگراه بریانک گزارش شده است.

رنجبر افزود: تصادف چهار خودرو در جاده امام علی (علیه السلام) شمال و جنوب جاده امام علی (علیه السلام) در محدوده مسیل باختر دچار ترافیک شد و وضعیت تردد در سایر محورها مساعد است.

وی به شهروندان برای کمک به حادثه دیدگان توصیه کرد و گفت: شهروندان در صورت تمایل به کمک به حادثه دیدگان ابتدا در کنار جاده بایستند تا از ایجاد ترافیک و مشکل برای خودروهای اورژانس جلوگیری شود. همچنین شایان ذکر است که تنها زمانی می توان به قربانی حادثه کمک کرد که یک متخصص نجات درخواست کمک کند.

انتهای پیام