اعلام ممنوعیت پایتخت در روز ارتشمعاون عملیات راهنمایی و رانندگی پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی جشن روز ارتش در تهران را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، سرهنگ محمد رازکی با اشاره به برگزاری جشن روز ارتش در تهران گفت: برای این روز یک سری محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی اعمال شده که از ساعت ۲۲ اعمال می شود و بر همین اساس است. خودروهای شخصی مجاز به تردد در محورهای اصلی خواهند بود. هیچ بازبینی در محل برگزار نخواهد شد.

وی درباره خطوط بدون تردد گفت: در امتداد خیابان علامه عسگری در ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از بزرگراه خلیج فارس تا جاده قدیم قم برای هر دو محدودیت اعمال می شود. جاده ها و تمامی خروجی ها و ورودی های آنها مسدود است. همچنین محدودیت‌های ترافیکی در مسیر بزرگراه شهید هاشمی از آزادگان تا انتها و ورودی بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) در هر دو جهت اعمال شده است.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص مسیر جایگزین برای افرادی که قصد ورود به بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) را دارند نیز گفت: جاده قدیم قم و خیابان شهید رجایی گلدستای برای تردد این افراد در نظر گرفته شده است. مردم.

الرازیقی افزود: این محدودیت ها تا فردا ظهر و پایان نمایش ادامه دارد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر