اعزام یک تیم پنج فوتبالی به مسابقات قهرمانی آسیا برای کسب سهمیه پارالمپیک پاریسکاپیتان تیم فوتبال پنج نفره گفت: اگر بتوانیم در مسابقات قهرمانی آسیا و هند سهمیه بازی های پاریس ۲۰۲۴ را کسب کنیم حمایت خواهیم کرد.

بهزاد علی عسگری در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: پس از دو سال و نیم رقابت، اردوی پنج نفره تیم ملی فوتبال برای حضور در بازی های پاراآسیایی چین بهمن ماه گذشته مجدداً تشکیل شد. ژنرال.. متاسفانه با لغو این بازی ها اردوها تعطیل شد.

وی با اشاره به اعزام تیم فوتبال پنج نفره به مسابقات قهرمانی آسیا در آبان ماه هند، گفت: با توجه به اینکه آبان ماه در مسابقات قهرمانی آسیا برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس شرکت می کنیم، شنیدم که اردوها از ۱۴ ژوئن دوباره شروع می شود. و از تهران شروع می شود که امیدوارم قبلا شاهد برپایی کمپ های باکیفیت از نظر اسکان و آموزش باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال پنج نفره گفت: بازیکنان پنج نفره برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس نیاز به حمایت دارند چرا که عملکرد بازیکنان و باعث افت این تیم می شود. امیدوارم مسئولان با حمایتی که از این تیم دارند شرایطی را فراهم کنند تا بازیکنان بدون دغدغه برای حضور در مسابقات قهرمانی هند آماده شوند و با کسب بهترین نتیجه یک بار دیگر جایگاه پنج نفره ایران در آسیا بالا رود.

زادعلی عسگری نیز درباره موضع خود در خصوص حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در هندوستان توضیح داد: متأسفانه اسفندماه سال گذشته به دلیل پارگی عضله ساق پا دو مرحله از اردو را از دست دادم اما اکنون مشکل مصدومیت برطرف شده و شرایطم برطرف شده است. برای حضور در اردو راضی هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دو سال و نیم است که نتوانستیم در مسابقات برون مرزی شرکت کنیم، همچنان یکی از بهترین تیم های آسیا هستیم و جایگاه ویژه ای در بین کشورها داریم. البته امیدوارم مسئولان این نگاه را به فوتسال داشته باشند و با حمایت های خود شرایط را برای بازگشت این تیم به جایگاه سابق خود فراهم کنند.

انتهای پیام