اطلاعیه اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با موضوع موزه کاریکاتورایسنا/ آذربایجان شرقی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با موضوع موزه کاریکاتور اطلاعیه ای صادر کرد.

متن این آگهی به شرح زیر است:

مالکیت ساختمان خانه هنر که محل سابق موزه پویانمایی و کتابخانه ملی بوده است، طبق مقرراتی که شهرداری تبریز صادر کرده است. در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ و با توجه به عدم تمکین مسئولین اداره کل ارشاد اسلامی پرونده به هیأت حل اختلاف قضایی ارجاع گردید و این هیئت تصمیم به انتقال موزه در سال ۱۳۷۷ نمود.قبرستان الشعرا اما مسئولان اداره ارشاد به این تصمیم عمل نکردند و برای موزه کاریکاتور مزایده برگزار کردند و مکاتبات متعددی بین شهرداری و اداره کل ارشاد در خصوص اجرای احکام قضایی و قرار دادهای منعقده پس از سه دهه انجام شد. نیم سال از شعبه سوم اجرای احکام مدنی در تبریز با حضور قاضی این شعبه، عوامل انتظامی، نمایندگان حقوقی و املاک. صادره بر اساس حضور در چارچوب واگذاری اموال موزه، هفتم اسفندماه سال جاری طی جلسه ای، اموال موزه پویانمایی به مجتمع فرهنگی قبر شاعران منتقل و پس از سه هفته هدفمندی و سکوت ناشناخته، مرتبط باشد.

اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در راستای آگاهی بخشی به افکار عمومی، شفاف سازی و پرهیز از هرگونه سیاه نمایی و جنجال رسانه ای که موجب تشویش و تشویش اذهان مردم و جامعه می شود، تنها اطلاع رسانی دقیق را سرلوحه کار خود قرار می دهد. و همکاران فرهنگی، خواستار خویشتن داری و پرهیز از تشویش اذهان عمومی است.

به گزارش اسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، این اداره همچنین آمادگی دارد در راستای حمایت از فرهنگ، موزه پویانمایی در حرم الشعرا را تجهیز و راه اندازی کند و برای پویایی فرهنگی شهر عزیزمان تبریز همکاری کند. اصحاب هنر و فرهنگ شهر قهرمان تبریز.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر