اسکوچیچ ناراحت شد و کارکنان را تعطیل کرد!


سرمربی تیم ملی کرواسی ایران پس از انتشار اخباری مبنی بر تمایل فدراسیون فوتبال برای منصوب کردن کارلوس کی روش، از انجام امور مربوط به تیم ملی ایران صرف نظر کرد.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران پس از اتفاقات اخیر در خصوص احتمال تغییر سرمربی تیم ملی ایران، دستور تعطیلی کادر فنی این تیم را صادر کرد!

پس از اظهارات امروز مهدی تاج مبنی بر چشم انداز مثبت مذاکرات با کارلوس کی روش و شایعات مختلف درباره موافقت هیات مدیره برای مذاکره با سرمربی سابق پرتغالی تیم ملی، اسکوچیچ به همکارانش دستور داد تا از آنالیز بازی های این تیم خودداری کنند.

حمید استلی، سرپرست تیم ملی که مطلبی را در اختیار رسانه ها قرار داده، درباره آخرین اتفاق گفت: من تا ظهر با آقای اسکوچیچ بودم که شما مربی دارید و این تصمیم ها را می گیرید. اصلا حرفه ای نیست اسکوچیچ کنار من بود و من او را دیدم و این اصلا عادلانه نیست.

استیلی در ادامه گلایه از عملکرد فدراسیون فوتبال با اعلام اطلاع اسکوچیچ از ماجرای جاری گفت: امروز کار را تمام کرد! دستیاران او کار تحلیل را ادامه می دادند، اما کار قطع شد.

اسکوچیچ ناراحت شد و کارکنان را تعطیل کرد!

پس از این اتفاقات، اسکوچیچ نیز پیشقدم شد و برای ابراز نارضایتی از اتفاقات اخیر، عنوان مربی تیم ملی ایران را از صفحه مجازی خود در اینستاگرام حذف کرد.

انتهای پیام