اسفاری: جنایتی که در حق مردم فلسطین انجام شده با هیچ جنایتی قابل مقایسه نیستیکی از اعضای سازمان امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تایید کرد که رژیم صهیونیستی ۷۰ سال است که فلسطینیان بی گناه را به خاک و خون می کشد و این جنایت علیه ملت فلسطین با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

محمد حسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان فلسطین (ایسنا)، با اشاره به آزار و اذیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: جمهوری اسلامی همواره کشتار بی گناهان در جهان را محکوم کرده است، چه این جنایت. علیه مردم فلسطین بود. مردم یا مردم اوکراین یا یمن اتفاق خواهند افتاد. هیچ کس نباید به خود اجازه دهد در امور کشور دخالت کند و بی گناهان را نابود کند. خون همه مردم جهان چه زرد و چه سفید، مسلمان و غیر مسلمان ارزش یکسانی دارد.

وی گفت: «به هیچ وجه نمی توان وضعیت مردم فلسطین را با وضعیت مردم اوکراین مقایسه کرد و این افراد دستگیر شدند. جنایاتی که در هفتاد سال گذشته علیه ملت فلسطین انجام شده با هیچ جنایت دیگری قابل مقایسه نیست.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت امت اسلامی در روز قدس مانع از دستیابی رژیم صهیونیستی به اهداف شوم خود شد و عامل تروریسم برای این رژیم شد. از سوی دیگر، رژیم صهیونیستی به هیچ وجه یک دولت نیست، بلکه جریانی است که سال هاست مردم بی گناه فلسطین را می کشد. به نظر من آنچه تاکنون رژیم صهیونیستی را از رسیدن به اهداف خود باز داشته است، مقاومت مردم فلسطین و از سوی دیگر حمایت کشورهای اسلامی جهان از مردم فلسطین است.

اسفاری در پایان تاکید کرد: نماد انزجار از رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین روز قدس است. به نظر من، رژیم صهیونیستی از اتحاد و همبستگی که در روز قدس بین ملت‌های اسلامی شکل می‌گیرد، هراس دارد. روز قدس باید به عنوان نماد مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین در جهان زنده بماند تا رژیم صهیونیستی به اهداف خود نرسد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر