استفاده از توان بسیج برای حل مشکلات صنعت در کازروناسنا / پیرس فرمانده ناحیه بسیج با اشاره به اجرای طرح صنعت یار، مقاومت سپاه کازرون استفاده از توانمندی های بسیج را برای رفع مشکلات صنایع یادآور شد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل در بازدید از شهرک صنعتی شهید مصلحیان کازرون با بیان اینکه بسیج در مسیر خدمت رسانی به مردم در چهار دهه انقلاب است، گفت: امروز بسیج با توکل به خدا و چشم مردم و مسئولان آماده کمک به حل مشکلات کشور است.

وی با تاکید بر توانمندی های بالقوه صنایع و معادن شهرستان و لزوم استفاده از آنها برای دستیابی به پیشرفت اقتصادی، گفت: استفاده بهینه از توانمندی های این شرکت های صنعتی و صنعتی در ایجاد فرصت های شغلی و رونق اقتصادی برای شهرستان بسیار حائز اهمیت است. .

فرمانده سپاه کازرون ادامه داد: با کمک بسیج مهندسین صنعت و معدن و حمایت های ویژه سپاه انشاالله در راستای احیا و رفع مشکلات شرکت های تولیدی و صنعتی نیز گام های خوبی برداریم. به عنوان معادن راکد و نیمه راکد در سطح شهر.

مدیر بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون گفت: امروزه شرکت های صنعتی و تولیدی می توانند نقش عمده ای در سازماندهی و هدایت نیروی فعال جامعه داشته باشند و به عنوان مولدهای اقتصادی زمینه ساز توسعه صنعتی شوند.

محمدجعفر شفیعی افزود: شناسایی چالش ها و مشکلات پیش روی حوزه صنعت و معدن یکی از موضوعاتی است که در قالب طرح یار صنعت یار و معدن یار گروه جهادی بسیج صنعت مورد توجه ویژه قرار گرفته است. و معدن. مهندسان سپاه کازرون

الشافعی خاطرنشان کرد: برای توسعه صنعت و حمایت از صنعتگران، توسعه شهرک صنعتی باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد. زمان توسعه شهر صنعتی

مدیر بسیج مهندسین صنعت و معدن شرکت کازرون حذف کاغذبازی های اداری، کاهش هزینه ها و حل مشکلات ارزی را از جمله مواردی دانست که موجب توسعه صنعت می شود و خاطرنشان کرد: رفع موانع تولید در ارائه تسهیلات بانکی به شرکت های صنعتی صنعت یکی از خواسته های اصلی صنعت گران است که در حال حاضر مشکل بزرگی برای تولیدکنندگان است.

الشافعی با بیان اینکه کمیته تخصصی صنعت و معدن با همکاری اداره صمت تشکیل شد، تصریح کرد: برای شناسایی پیچیدگی های مشکلات صنایع و معادن، اولویت دادن به این مشکلات و ارائه راهکارهای بهینه و راهکارهای افزایش آن. تولید صنعتی. شرکت های صنعتی و همچنین معادن در این کمیسیون مورد بررسی قرار می گیرند و برای رسیدن به این هدف نیازمند تلاش مضاعف تمامی دستگاه های اجرایی مربوطه شهرستان است.

انتهای پیام