استخدام فارغ التحصیلان با کمک شرکت های دانش بنیانایسنا/ سمنان استاندار سمنان گفت: بر اساس گزارش اعلام شده در سال ۱۴۰۰ جمعیت استان سمنان شاهد رشد سه درصدی بوده است.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در جلسه شورای فرهنگ عمومی استانداری در ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ اظهار داشت: در سال ۱۴۰۱ باید برای اجرای شعار سال به عنوان رسالت سال گام های ویژه ای برداشته شود. ما خواهیم کرد. دستورات و تاییدات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم. پدر من.

یکی از اعضای برجسته شورای فرهنگ عمومی استانداری افزود: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار خوبی برای جذب جوانان به مساجد است.

الهاشمی ادامه داد: برخی افراد جامعه با وجود توان مالی مطلوب به تک فرزندی روی آورده اند و در زمینه تولید مثل و علاقه به سبک ایرانی و اسلامی باید از آموزه های دینی استفاده کرد.

راه حل اشتغال فارغ التحصیلان با بهره گیری از توانمندی های شرکت های دانش بنیان
وی افزود: سال گذشته بر اساس گزارش ها، استانداری سمنان ۳ درصد افزایش جمعیت را تجربه کرد که بسیار حائز اهمیت است.

استاندار سمنان گفت: به حمایت دستگاه های دولتی از تشکل های انقلابی و قرآنی توجه ویژه خواهد شد.

وی گفت: برای استفاده بهینه از اعتبارات سال ۱۴۰۱ در حوزه های مختلف باید از توانمندی نخبگان، اندیشمندان و علما در قالب برنامه ریزی منظم و منظم استفاده کرد.

الهاشمی خاطرنشان کرد: در بحث دغدغه لوگوی سال و علاقه مندی به شرکت های دانش بنیان، بحث افزایش کیفیت نیز در دستور کار قرار دارد.

استاندار سمنان بر لزوم استفاده از توان شرکت های دانش بنیان برای حل مشکل اشتغال فارغ التحصیلان تاکید کرد و گفت: بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی یکی از دغدغه های موجود است که باید در شعار سال توانمندی شرکت های دانش بنیان ایجاد شود. فرصت های شغلی و استفاده از بهره وری.

رتبه اول کشوری در ساخت واحدهای روستایی وابسته به نهضت ملی مسکن

استاندار سمنان همچنین در دیدار با مدیرکل و معاونین شرکت سهامی مسکن انقلاب اسلامی در استانداری، بر بهره برداری از فرصت ها برای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: شرکت مسکن وابسته به انقلاب اسلامی استانداری است. اولین. در کشور در بحث واحدهای روستایی است.

الهاشمی افزود: شرکت مسکن برآمده از متن انقلاب است که همواره دغدغه مناطق روستایی و محروم را در قالب کار در دستور کار خود دارد.
و استاندار سمنان ادامه داد: در حوزه شرکت مسکن در استانداری با پراکندگی روستاها و خدماتی مواجه هستیم که اهمیت رویه ها را دو چندان می کند.
الهاشمی گفت: جای بسی خوشحالی است که مجموعه مسکن انقلاب اسلامی برای استان عملکرد خوبی در استان و کشور داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی افزود: در بحث آسفالت، اجرا و بررسی نقشه های سازه اقدامات خوبی از سوی نهاد در روستاهای استان انجام شده است.
استاندار سمنان تاکید کرد: در بحث نهضت ملی مسکن که با اقدامات انجام شده توانستید مقام اول کشوری را کسب کنید، لازم است این روند با قوت ادامه یابد.
و گفت: انشالله ماهانه ۱۰۰ واحد مسکونی در استان توسط شرکت مسکن انقلاب اسلامی تحویل می شود و سمنان به عنوان استان آزمایشی در این منطقه ارائه می شود.
الهاشمی خاطرنشان کرد: ضرورت تامین مسکن و شهرسازی در شهرهای هدف برای تامین زمین برای شرکت مسکن مهر است تا شاهد اجرای طرح های نهضت ملی مسکن در این شهرها باشیم.
وی اذعان داشت: ارائه خدمات در مواقع بحران از دیگر اقدامات ارزنده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که بسیار مهم است و باید رعایت شود.
استاندار سمنان در خاتمه گفت: نظارت بر ساخت و ساز ساختمان ها، استحکام ساختمان و رعایت موازین فنی در روستاها باید در دستور کار شرکت مسکن انقلاب اسلامی در استانداری قرار گیرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر