از نیاز به ایجاد انگیزه در فوتبالیست ها تا وضعیت درختان پایتختاعضای شورای شهر تهران بر لزوم ایجاد انگیزه در فوتبالیست‌ها، اجرای همه وعده‌های شادکامی، احیای درختان و حفظ پارک‌ها و درختان شهر تهران تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، صبح امروز ناصر امانی در سخنان پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه ۱۶ ماه به عنوان نماینده شورا در کمیته اصل ۷۷ فعالیت داشته است، گفت: در این مدت به مسائلی برخورد کردم. که برای به دست آوردن حمایت از حقوق ضروری است، مردم باید در حل آنها فکر کنند.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردم و سازندگان آموزش و اطلاعاتی در خصوص قوانین حفاظت از باغات و درختان ندارند، تصریح کرد: مالکانی که پروانه ساختمانی دریافت می کنند اطلاعات شفافی در مورد لزوم حفظ درختان و انواع جریمه ها ندارند و مسائل زیادی وجود دارد. تحت نظر گرفتن. علیرغم تصمیم اداره هفت و سازمان پارکها، مناطق مجوز خود را صادر کردند، در حالی که بسیاری از موارد بررسی شده توسط این نهاد از نظر محتوا و اشکال با اطلاعات و محتوای ارائه شده از سوی مناطق به این ارگان مغایرت دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد. در نظر گرفته شده.

به گفته این عضو شورای شهر تهران، متاسفانه ارتباط سیستماتیکی بین معاونت خدمات شهری مناطق و معاونت شهرسازی در زمان صدور پروانه وجود ندارد و به نظر می رسد مناطق عجله دارند. پول پول و رسیدن به بودجه اش، اگرچه بیشتر موارد مربوط به سال های گذشته است، اما این روند همچنان ادامه دارد.

امانی با بیان اینکه به نظر می رسد باید در این زمینه برنامه ریزی جدیدی داشته باشیم، ادامه داد: ادامه این روند به نفع مردم نیست.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران همچنین با اشاره به اینکه بحث باغات و درختان به یکی از مشکلات مردم در زمان ساخت و ساز تبدیل شده است، اظهار کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که درختی قطع نشود و انگیزه ای برای کاشت وجود نداشته باشد. درختان. حذف شده است و پیشنهاد می شود کمیته معماری هرچه سریعتر طرح مطالعاتی خود را بیاورد تا در شورای عالی معماری بررسی شود.

به گزارش ایسنا، احمد علوی همچنین در یادداشتی با اشاره به اینکه همه وعده های بسته خرسن سازی باید عملی شود، خاطرنشان کرد: بهتر است نظرسنجی از کارکنان بسته خرسن سازی برای اضافه شدن موارد جدید و همچنین اضافه شدن سایر گروه های فعال در شهرداری انجام شود.

حبیب کاشانی همچنین به تجلیل از ۲۹ نفر از فرزندان رانندگان سرویس خودروهای شهری در روز گذشته اشاره کرد و گفت: این افراد در رشته ها و دانشگاه های مطرح کشور پذیرفته شده اند و بهتر است در بسته ازدواج، فوت و فرزندآوری خرسان سازی قرار گیرند. همچنین باید تسهیلاتی با توجه به نمرات تحصیلی فرزندان این افراد فراهم شود.

وی با اشاره به باخت شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران مقابل انگلیس، گفت: بازیکنان تحت فشار روحی و روانی بودند و از همه منتقدان، کارشناسان و کارشناسان می خواهم صبر کنند تا بازی ها تمام شود و روحیه بازیکنان را نگیریم. از انتقاد آنها.»

انتهای نامه