از راه راه نترسید: بیشتر تغییر می کند


مدتی گذشت ، متأسفم اگر صبورانه منتظر باشید که بعد از آن چه خواهد شد! باور کنید من با شما هستم. حالا من اینجا روی نیمکت می نشینم و روی iPad خود تایپ می کنم ، که سال گذشته خریدم تا از آن برای نقاشی معمولی استفاده کنم. در عوض ، من بیشتر می خوانم ، که خیلی بد نیست ، اما قطعاً قصد اصلی من نیست.

به هر حال ، من هنوز در ارتباط هستم! اما من یک خبر هم دارم: حدود یک هفته پس از آخرین پست اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و مدت ها فکر می کردم که بعد کجا بروم. در ابتدا بسیار ناراحت بودم ، اما اکنون می بینم که می تواند خوب باشد ، شاید؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره شروع کردم به نقاشی ، از یک طرف! از طرف دیگر ، متوجه شدم که من واقعاً آن را دوست دارم و در کارهای اداری به خوبی مسلط هستم. من دوست دارم به مردم کمک کنم و یک سیستم پشتیبانی خوب باشم. من مطمئن نیستم که جاه طلبی های بالاتری در حرفه رسمی دارم. همچنین ، آخرین باری که سعی کردم همیشه هنرمند باشم ، احتمالاً این کار را در نیمه راه انجام دادم و هنوز موفقیت های خوبی کسب کردم. بنابراین شاید اگر در تمام این مدت به سر می برم ، اگر نتوانم در تمام زندگی ام ، بتوانم از آن حداکثر استفاده را ببرم؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای انجام ittttt allllllreaddddy استفاده کنم. داشتن این آزادی در حال حاضر بسیار خوب است. من سعی می کنم نگاه عمیق تری به نقاشی خود داشته باشم ، اما کمی طول می کشد.

همچنین ، من کاملاً معتاد به لحاف زنی شدم. مونتاژ دستی و لحاف کاری. زمان بسیار زیادی طول می کشد ، اما من واقعاً دوست دارم شیوه های سنتی این صنعت را درک کنم. دوست دارم بتوانم روی کاناپه بنشینم و کاری فوق العاده و با ارزش انجام دهم. من مجبور شدم امروز از این کار استراحت کنم زیرا بازوها و بازوها و شانه هایم از اولین جلسه سفت کردن دست من در روز گذشته درد می کردند. بار اول !! فکر می کنم با آن رابطه دارم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من هنوز روی غذا کار می کنم؟ پاسخ: بله من هفته ای حدود یک پوند از دست دادن و یا از دست دادن وزن خود را از دست می دهم و از این کار غافل نمی شوم. من فقط سعی می کنم وقتی گرسنه هستم غذا بخورم و حدس می زنم که به طور دوره ای گرسنه شده ام ، اما نه به طور رسمی. من همچنین آنچه را که می خواهم می خورم ، اما سعی کنید زیاد آشغال نخورید. من فقط غذا خوردن را دوست دارم. من تصمیم گرفتم که نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم ، اما بازی آب خود را نیز بهبود بخشیدم زیرا در واقع بسیار خوب است ، می دانید؟ گاهی اوقات فقط آب این کار را می کند. اما من در زندگی ام به شیرینی کمی نیاز دارم و بله ، من آب کرفس را امتحان کرده ام ، که من نیز آن را دوست دارم ، اما این یکسان نیست ، بنابراین حتی سعی نکنید به من دروغ بگوید.

از سوی دیگر ، صادقانه بگویم ، بیش از هر زمان دیگری در زندگی احساس مزخرفی کردم. بدترین چیز در مورد اخراج شدن وقتی این کار را انجام دادم این بود که بیمه درمانی من به تازگی از اول ماه مه شروع به کار کرده بود و ظاهر خوبی داشت – مانند پلاتین ، عزیزم! من واقعا منتظر استفاده از آن بودم. بنابراین بیرون از پنجره است و من بدون زحمت به پزشک مراجعه نمی کنم مگر اینکه در بستر مرگ باشم ، و حتی در این صورت ،

…؟

تمام بدن مدام درد می کند. همه تا انگشتان دست. برخی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی وجود ندارد. واقعاً بد است و بسیار غم انگیز است. ورزش جز برای کمک به بازسازی باغ اتفاق نیفتاد ، و من احتمالاً از درد رنج می برم و در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم که دوست دارم دوباره آن را زیبا کنم. من فقط … نمی دانم سخت است.

بنابراین این جایی است که من هستم. آه ، و من موهای چتری ام را قطع می کنم! بزرگ.

بگو چه بلایی سرت اومده! خیلی دوست دارم بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید