ارزیابی ۳۲۰۰۰ نوآموز در بدو ورود به مدرسه در استانداری مرکزیایسنا/ مرکز رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استانداری مرکزی گفت: ارزیابی ۳۲ هزار نوآموز بدو ورود به مقطع و پیش دبستانی در استانداری مرکزی از شنبه ۴ تیرماه آغاز شد.

امیر خسرونیه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در این طرح ۳۲ هزار نوآموز در رشته های بینایی، بینایی رنگی، شنوایی، گفتار، آمادگی تحصیلی، اختلالات حرکتی، اندازه گیری توده بدن، قد، قد، ۳۲ هزار نوآموز وارد دوره ابتدایی و پیش دبستانی می شوند. وزن و دهان و دندان، پوست، مو و بیماری هایی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، ارزیابی می شوند و وضعیت واکسیناسیون توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بررسی می شود.

رئیس اداره ممتاز آموزش و پرورش استانداری مرکزی بیان کرد: ارزیابی نوآموزان بدو ورود به مقطع و پیش دبستانی در این فرمانداری تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

خسرو گفت: اجرای صحیح ارزیابی ها و امتحانات توسط آزمون دهندگان و همچنین ثبت دقیق و کامل اطلاعات در سامانه سنجش برای تعیین وضعیت تحصیلی مناسب دانشجویان جدیدالورود ضروری است زیرا منجر به مدیریت صحیح آموزشی دانش آموزان می شود.

رئیس اداره ممتاز آموزش و پرورش استانداری مرکزی گفت: ۲۲ پایگاه شامل ۲۱ پایگاه ابتدایی و یک پایگاه تخصصی در اراک وظیفه ارزیابی نوآموزان را هنگام ورود به دبستان و پیش دبستانی بر عهده دارند.

و در مورد مدارک مورد نیاز سنجش ادامه دهید: مدارک مورد نیاز برای سنجش در پایگاه ها اصل شناسنامه دانش آموز و اولیا کارت تکمیل شده واکسیناسیون عکس ۳ در ۴ مبلغ فقط ۵۶ هزار تومان می باشد. از طریق یک دستگاه نقطه فروش یا یک درگاه پرداخت الکترونیکی.

خسرونیا خاطرنشان کرد: اولیای نوآموزان برای اجرای طرح سنجش پس از ثبت نام اولیه در مدرسه و نوبت دهی توسط مدیر مدرسه طبق این تاریخ به مراکز سنجش مراجعه کنند.

رئیس اداره محترم آموزش و پرورش استانداری افزود: عوامل اجرایی ضوابط ارزشیابی در استانداری پس از گذراندن دوره های آموزشی علمی و عملی فعالیت خود را آغاز و در حین فعالیت ضوابط ارزشیابی عملکرد آنها توسط یک نفر بررسی می شود. مسلم – قطعی. ناظران.

انتهای پیام