رژیم لاغری سریع

ارتقای مهارت عاملی موثر در کاهش احتمال بازگشت مددجویان به زندان استایسنا/ لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: توانمندسازی و توسعه مهارت های زندانیان عاملی موثر در کاهش احتمال بازگشت آنان به زندان است.

عبدالمجید کفاری در دیدار با رئیس بنیاد آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان که دهمین روز بهمن ماه برگزار شد، با اشاره به اینکه کسب آموزش های فنی و حرفه ای در گسستن زنجیره جرم موثر است، اظهار داشت: این امر موجب شده است تا بتوانیم از طریق آموزش های فنی و حرفه ای بتوانیم از این طریق بتوانیم از طریق آموزش فنی و حرفه ای عمل کنیم. علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی، تعداد زندانیان بازگشت به زندان را کاهش داد.

وی با اشاره به ادامه همکاری دو دستگاه ضمن تقدیر و خرسندی از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گفت: در نتیجه گذراندن این دوره های مهارتی پس از آزادی از زندان، فرصت های شغلی ایجاد کردند. . برای خود و دیگران

مدیرکل زندان های لرستان آمار و مهارت های عملکرد دانش آموزان جامعه هدف را مطلوب توصیف کرد و خاطرنشان کرد: زندانیان نیز باید انگیزه داشته باشند تا شرایط ورود و بازگشت این گروه آلوده به جامعه را فراهم کنند.

حشمت الله معتمدی رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای لرستان نیز بر توانمندسازی و توانمندسازی زندانیان تاکید کرد و گفت: با توانمندسازی زندانیان با مهارت های فنی و حرفه ای افق روشن و آینده ای امیدوارکننده برای آنان ترسیم می شود. مطالعات عملی نشان می دهد که آموزش فنی و حرفه ای از وقوع جرم می کاهد.

وی افزود: در بازدیدهای آتی از زندان های استانداری قصد داریم ظرفیت های موجود را برای تعامل گسترده تری در نظر بگیریم. نیازسنجی، برنامه ریزی، اجرای مشاوره و آموزش های مهارتی، نظارت و نظارت بر عملیات آموزش فنی و حرفه ای و مشاوره عملکردی آموزشی با توجه به بازار کار زندانیان در شهرستان نیز برای توانمندسازی زندانیان و ارتقای اشتغال پذیری در دستور کار قرار خواهد گرفت. پرورش استعدادهای فکری و ارائه کمک های فنی به زندانیان برای رسیدن به اعتماد به نفس و ایفای نقش موثر و مفید برای این افراد در جامعه.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر