ارائه خدمات درمانی و امدادی به بیش از ۶۳۰۰ زائر در جاده النور خوزستانایسنا/ خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات درمانی و امدادی به بیش از ۶۳۰۰ زائر در مناطق عملیاتی از آغاز طرح نوروزی هلال احمر در استان خبر داد.

علی خدادی در حاشیه جلسه پیگیری مصوبات کمیته بهداشت راهیان نور که با حضور سردار ادبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور و دکتر میادفر رئیس اورژانس برگزار شد. ، جهت ارائه اطلاعیه خدمات امدادی و درمانی به زائران هشت سال دفاع مقدس راهیان نور.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به راه اندازی دو مرکز درمانی موقت در محورهای عملیاتی جنگ تحمیلی و استقرار پایگاه های امداد و نجات در مناطق عملیاتی، افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ زائر با ورود به کربلای ایران و بازدید از این مراکز، مراکز درمانی و پایگاه های امدادی از خدمات درمانی، بهداشتی و امدادی برای این جمعیت بهره مند شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در این مدت علاوه بر یک هزار و ۷۳۰ نفر تحت درمان در مراکز سرپایی، ۹ مصدوم نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

خدادادی از آمادگی تیم های پزشکی و امدادی این دسته از جمعیت برای ارائه خدمات رایگان به مشتریان تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان به زائران توصیه کرد از کاروان های راهیان نور خارج نشوند و از زائران خواست فقط از کریدورهای پیش بینی شده تردد کنند و به دلیل وجود مین ها و مهمات منفجر نشده باقی مانده از زمان دفاع به سایر مناطق عملیاتی وارد نشوند. خطر انفجار آنها

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر