ارائه برندهای اصلی لوازم یدکی با گارانتی در فروشگاه یدک یار


در خرید قطعات خودرو یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کرد برند قطعه است. بدیهی است که معتبرترین برند لوازم یدکی هر خودرو، برند اصلی و قطعه اصلی است که توسط خودروساز عرضه و تایید می شود. از طرفی با توجه به اینکه اصالت کالای خریداری شده نیز بسیار مهم است، فروشگاهی که کالا را خریداری می کنید باید قابل اعتماد باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از یدک یارفروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های لوازم یدکی کشور دارای قطعات اورجینال کلیه خودروهای ایرانی، کره ای، فرانسوی، چینی، ژاپنی، آلمانی و غیره با ضمانت اصل بودن بی قید و شرط می باشد. او مشتریان خود را پایین می آورد. در ادامه به معرفی برند اصلی لوازم یدکی خودروسازان بزرگ می پردازیم که به راحتی می توانید آن را در فروشگاه لوازم یدکی پیدا کنید.

هیوندای جنیون پارت برند اصلی قطعات هیوندای

هیوندای یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی در جهان است. این شرکت در سال ۱۹۵۴ در سئول کره جنوبی تاسیس شد. قطعات هیوندای با برند هیوندای جنیون پارت عرضه می شود. قطعات اورجینال هیوندای جنیون با بسته بندی و برچسب گذاری با نوار آبی با آرم هیوندای و عبارت “قطعات اورجینال” عرضه می شود. شایان ذکر است که تشخیص اصالت قطعات یدکی “جنیون پارت” نیاز به تجربه دارد، اما می توانید محصولات اصلی این برند را در دپارتمان تخصصی قطعات یدکی هیوندای جنیون در سایت یدک یار با ضمانت اصالت خریداری کنید. .

کیا موتورز جنیون پارت برند اصلی قطعات کیا

برند کیا موتورز یکی از معروف ترین برندهای خودروسازی در کره جنوبی است و از سال ۱۹۵۱ به تولید خودرو پرداخته است. سبک طراحی طراحی بسته بندی قطعات این برند مشابه هیوندای است با این تفاوت که نوار بسته بندی و برچسب قطعات کیا قرمز است. شما می توانید لوازم یدکی کیا موتورز اورجینال را در قسمت لوازم یدکی کیا سایت یدک یار مشاهده و با ضمانت اصالت خرید نمایید.

فروش لوازم یدکی اورجینال با دستفروشی یار

موبیس، برند اصلی لوازم یدکی هیوندای و کیا

موبیس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات خودرو هیوندای و کیا است. لوازم یدکی موبیس در بسته بندی آبی با برند موبیس در بازار موجود می باشد. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که قطعات Mobis و Genion به عنوان قطعات اصلی خودروهای هیوندای و کیا شناخته می شوند و از نظر اصالت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. به عبارت ساده تر، هم کیا و هم هیوندای برندهای Genion Part و Mobis را به عنوان برندهای اصلی قطعات خودرو معرفی کرده اند. تفاوتی که گاهی در این دو برند دیده می شود، قیمت ارزان تر قطعات برند موبیس نسبت به برند جنیون است. محصولات این برند را می توانید به راحتی در قسمت «لوازم یدکی موبیس» سایت یدک یار مشاهده و خریداری کنید.

ایساکو برند اصلی لوازم یدکی ایران خودرو

ایساکو به عنوان برند اصلی لوازم یدکی محصولات ایرانخوردو معرفی شد. برند ایساکو در سال ۱۳۵۶ تاسیس شد و از سال ۱۳۸۲ مسئولیت فروش قطعات یدکی محصولات ایران خودرو را بر عهده داشت. لوازم یدکی ایساکو در بسته بندی آبی با نشان ایساکو و ایران خودرو و هولوگرام مخصوص ایساکو به آن چسبانده شده است. شما می توانید لیست قیمت لوازم یدکی ایساکو را در قسمت تخصصی لوازم یدکی ایساکو در سایت یدک یار مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با ضمانت اصالت خریداری نمایید.

فروش لوازم یدکی اورجینال با دستفروشی یار

لوازم یدکی سایپا برند اصلی لوازم یدکی سایپا

لوازم یدکی سایپا به عنوان برند اصلی لوازم یدکی سایپا معرفی شد. برند لوازم یدکی سایپا در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد و شروع به فروش قطعات یدکی خودروهای سایپا کرد. لوازم یدکی سایپا یدک در بسته بندی نارنجی با تصویر و متن سایپا (فارسی و انگلیسی) و عبارت Genuine Part در کنار لوگوی شرکت عرضه می شود. همچنین روی بسته بندی هولوگرام مخصوص سایپادک وجود دارد. با ورود به قسمت تخصصی لوازم یدکی سایپا یدک در سایت یدک یار و خرید با ضمانت اصالت می توانید به راحتی لیست قیمت محصولات این برند را مشاهده کنید.

فروش لوازم یدکی اورجینال با دستفروشی یار

رنو جنیون پارت برند اصلی قطعات رنو

رنو جنیون پارت به عنوان برند اصلی قطعات خودرو رنو شناخته می شود. قطعات اصلی رنو در بسته بندی سفید یا خاکستری موجود می باشد. عبارت Group Renault و Genuine Part بر روی تمامی بسته بندی ها به دو زبان انگلیسی و فرانسوی نوشته شده است. این متن با رنگ خاکستری در بسته بندی سفید و با رنگ زرد در بسته بندی خاکستری نوشته شده است. همچنین لازم به ذکر است که بر روی بسته بندی قطعات اصلی رنو هولوگرام خاصی ثبت شده بود که با تغییر زاویه نوردهی تغییر رنگ می دهد. شما می توانید با ورود به واحد فروش تخصصی لوازم یدکی رنو کلیه قطعات این برند را از یدک یار خریداری نمایید.

برند اصلی قطعات خودرو چینی

هر خودروساز چینی قطعات خودروهای خود را با برند سازنده خودرو تامین می کند. بنابراین به طور کلی باید گفت که برند لوازم یدکی اصلی خودروهای چینی با برند خودروساز یکی است. توجه داشته باشید که در ایران بخشی از قطعات خودروهای چینی وارد می شود و بخشی دیگر از شرکت های مونتاژ کننده این خودروها وارد می شود و پس از تایید کیفی با نشان آن شرکت (ایساکو یا قطعات یدکی سایپا) وارد بازار می شود. شما می توانید با ورود به قسمت فروش تخصصی هر برند لوازم یدکی در سایت یدک یار، محصولاتی را با ضمانت اصالت خریداری کنید.

سایر لوازم یدکی اورجینال برای خودروهای دیگر

عمده لوازم یدکی خودروسازان ژاپنی، آلمانی، فرانسوی، کره ای و سایر خودروسازان تنها از طریق واردات در بازار به فروش می رسد. به عنوان مثال فقط لوازم یدکی اورجینال تویوتا، بی ام و، بنز و … وارد شده و با برند سازنده به فروش می رسد. با ورود به قسمت برند مربوطه هر یک از این خودروها در سایت یدک یار می توانید لیست قیمت کامل قطعات یدکی اصلی آن را مشاهده کنید.

پایان گزارش تبلیغات