ادعای مالکیت کشورهای منطقه بر جزایر ایرانی غیر منطقی استایسنا/ باوشار نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه گفت: اصرار برخی کشورهای منطقه بر ادعای مالکیت جزایر ایرانی در خلیج فارس اقدامی غیرمنطقی و غیر اصولی و آمریکا، انگلیس و صهیونیست است. رژیم پشت این صحنه است.»

آیت الله غلامعلی صافی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته (۲۷ شهریور) بوشیر به بررسی قمار اینترنتی: جامعه مسلمانان پرداخت. در پشت صحنه این سایت ها، رژیم صهیونیستی و کشورهای وابسته به آن قرار دارد.

به گفته وی، قمار آنلاین دارای کیفرخواست قضایی است و بررسی ها نشان می دهد که ۹۸ درصد درآمد قمار آنلاین نصیب صاحبان سایت می شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به وحدت اساسی مقام معظم رهبری گفت: وحدت اساسی بین امت ها و مذاهب اسلامی و مذاهب توحیدی یکی از ارکان مقام معظم رهبری است و کشورهای استعماری و استکباری برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند تا بین آنها تفرقه ایجاد کنند. آنها ملل و مذاهب اسلامی.

صفایی بوشهری گفت: اهل سنت و شیعه باید با حفظ هویت دینی و ملی خود در کنار یکدیگر زندگی کنند و با ترویج وحدت در همه سطوح جامعه، هدف ملت های استعمارگر و استکبار خنثی می شود.

وی با اشاره به اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: مسئولان کشوری موظفند اعتبارات لازم را برای اخذ مصوبات سفر منطقه ای رئیس جمهور برای اجرای آن فراهم کنند و مسئولان منطقه نیز موظفند اعتبارات لازم را برای اخذ مصوبات سفر منطقه ای رئیس جمهور فراهم کنند. پیگیری اجرای این مصوبات. برنامه ها و طرح ها و در صورت اجرایی شدن مصوبات بخش بزرگی از مشکلات بوشهر حل می شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر به پیاده روی اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: راهپیمایی اربعین راه ربوبیت، عشق و وفاداری به مکتب حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام است و این جشن نماد است. از ظلم مومنین و شیعیان امام حسین علیه السلام مستکبرین عالم.

نماینده فقیه در استان بوشهر، آینده پژوه را به نام امام حسین (علیه السلام) خواند و ادامه داد: راهپیمایی اربعین نشانه قیام بزرگ جهانی از افق اباعبدالله الحسین است. درود بر او). بر او) برای طلوع آفتاب اسلام و عدالت آل مهدی محمد (علیه السلام).

امام جمعه بوشهر به شورای همکاری خلیج فارس خاطرنشان کرد: ادعای برخی کشورهای منطقه مبنی بر مالکیت جزایر ایرانی در خلیج فارس اشتباه و اقدامی غیرمنطقی و غیراصولی است و قطعا آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی پشت این موضوع هستند. صحنه.

و صفی بوشهری ادامه داد: بگذارید این کشورها بدانند که برادر و دوست واقعی شما ایران اسلامی است و اقتدار و عزت این کشورها مشترکاً با ایران اسلامی به دست می‌آید و چنین طرح تفرقه و اختلاف جز شکست برای آنها به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام