اختتامیه مسابقات جام انقلاب ۱۴۰۰ شرکت مناطق نفت خیز جنوبایسنا/ خوزستان یکهزار و چهارصدمین دوره مسابقات جام انقلاب ویژه شرکت های مناطق نفت خیز جنوب پس از ۲۰ روز رقابت فشرده در رشته فوتسال به پایان رسید.

دکتر یدالله پیامانی، مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، با اشاره به رویکرد این شرکت برای ایجاد فضای شاداب در بین کارکنان از طریق برگزاری رویدادهای ورزشی و شرکت کارکنان در مسابقات ورزشی، گفت: ۱۴۰۰ جام انقلاب برگزار شد. میدان نفت خیز رشته فوتسال در مناطق جنوب با حضور ۴۳ تیم، ۴۷۰ ورزشکار، مربی و سرپرست به مدت ۲۰ روز در مجتمع امام رضا (علیه السلام) شهر نفت اهواز برگزار شد.

وی با بیان اینکه شرکت مارون با سه تیم در رده سنی زیر ۴۵ سال و دو تیم در رده سنی بالای ۴۵ سال در این مسابقات شرکت کرد و در رده سنی زیر ۴۵ سال نیز دو تیم از شرکت مارون برای کسب مقام سوم به رقابت پرداختند. Maroon One با غلبه بر Maroon 2 سوم شد.

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون گفت: این شرکت اولویت ویژه ای برای جانبازان، معلولان و برنامه های آنها دارد: تیم مارون با غلبه بر تیم کارون به مقام سوم دست یافت. تیم تیراندازی جانبازان و فلج مارون نیز عنوان دوم را کسب کرد.

وی با اشاره به رویکرد این شرکت برای ارتقای روحیه نیروی کار، گفت: شرکت ها و ادارات باید شرایط لازم را برای ورزش کارکنان فراهم کنند، بر اساس این باور و رویکرد، ما در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون سعی کرده ایم به سلامت کمک کنیم. با ایجاد شرایط برای ورزش همگانی.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر