اجرای ۴۰۰ برنامه پایلوت به مناسبت هفته ولایت و امامت در آذربایجان غربیایسنا/ آذربایجان غربی دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیرخم آذربایجان غربی گفت: ۴۰۰ برنامه بزرگ به مناسبت هفته دولت و امامت در استان برگزار می شود.

حجت الاسلام میثم فیاضی امروز ۳۱ تیرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات شهدای سپاه استانداری برگزار شد، افزود: ۴۰۰ برنامه پیشکسوت در ده سال گذشته در فرمانداری برگزار می شود. استانداری.

با اشاره به اینکه عید غدیر خم تفرقه انگیز نیست، بلکه وحدت و وحدت امت اسلامی را محقق می کند، تصریح کرد: واقعه غدیر ادامه دین و نماد وحدت اسلامی است.

حجت الاسلام فیضی خاطرنشان کرد: امپراتوری رسانه ای در صدد حمله به اعتقادات مسلمانان است. باید از ظرفیت رسانه ها برای مقابله با این توطئه ها استفاده کرد.
یادآور می شود: در روز عید غدیر خم، اجتماع و اجتماع عید غدیر خم با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی امام خمینی (ره) ارومیه برگزار می شود.

دبیر اجرایی بنیاد غدیرخم آذربایجان غربی بیان کرد: در ایام دهه امامت و ولایت ۷۰۰ هزار جعبه غذای گرم و بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع می شود.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات و همایش ها، اعزام تیم های جهادی پزشکی، برگزاری کارگاه های زمین شناسی و تجلیل از پژوهشگران زمین شناسی و سادات از برنامه های کشوری و امام جماعت است.
انتهای پیام