اجرای ۲۹۸ عنوان برنامه در قالب اجلاسیه ملی شهدای لرستانایسنا/ لرستان مسئول اجرایی ستاد اجلاسیه شهدای کشور لرستان با اشاره به اجرای ۲۹۸ عنوان برنامه در قالب اجلاسیه ملی شهدای منطقه، گفت: اجلاسیه ملی ۶۵۴۴ شهید لرستان برگزار می شود. در خرم آباد برگزار می شود. در آوریل ۱۴۰۲.

محمد محمود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، با بیان اینکه استان لرستان در دوران انقلاب برای ۶ هزار و ۵۴۴ شهید دفاع مقدس، دفاع از امنیت کشور و دفاع از حرم مطهر را ارائه کرد، گفت: این استان در دوران انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از امنیت کشور و دفاع مقدس را انجام داد.

وی افزود: به یاد شهدای لرستان قرار است اردیبهشت ماه سال آینده اجلاسیه ملی شهدای لرستان در خرم آباد برگزار شود.

محمودی با اشاره به تصویب و ابلاغ ۲۱۷ عنوان برنامه در آغاز همایش سراسری اجلاسیه شهدای لرستان، ادامه داد: پس از گذشت بیش از یک سال، ۸۱ برنامه اضافه شده و تعداد برنامه ها در حال حاضر ۲۹۸ عنوان است.

وی با اشاره به استفاده از اختیارات داخلی دستگاه های اجرایی استانداری برای برگزاری این همایش ملی گفت: در کمیته تالیف ۱۵ درصد پیشرفت داشته ایم ضمن اینکه در کمیته های دیگر نیز برنامه ریزی برای تهیه کتاب در این زمینه وجود دارد. از شهدای لرستان و این همپوشانی باید از طریق کمیته تالیف و ویراستاری ساماندهی شود تا اگر قرار است کتاب در یکی از کمیته ها منتشر شود، با هماهنگی منتشر شود.

مسئول اجرایی اجلاسیه شهدای کشور در لرستان گفت: رویکرد این اجلاسیه که ۶ هزار و ۳۰۰ شهید در استان دارد مردم محور است و مسئولان تمام تلاش خود را برای ارائه مناسب ترین برنامه ها و ارتقای منزلت شهرستان به کار خواهند گرفت. . در این زمینه، کنگره نیز با عزت و اعتبار. وی با بیان اینکه ولی لرستان به عنوان رئیس ستاد و دبیر اجلاسیه شهدا، فرمانده سپاه استان است، موفقیت وی را در گرو همکاری دانست. هماهنگی و پشتیبانی نهادهای شهرستان.

انتهای پیام