اجرای طرح احسان قادر توسط بنیاد احسان خراسان شمالیایسنا/ خراسان شمالی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خراسان شمالی از اجرای طرح احسان غدیر توسط ۴۵ گروه جهادی وابسته به احسان آرد در استان به مناسبت عید غدیر خم خبر داد.

محمدنبی شکیبایی چهارم تیرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه برنامه عید غدیر امسال در ۸ شهرستان در استانداری اجرا می شود، اظهار داشت: تمرکززدایی از اجرای برنامه ها در دستور کار ما قرار دارد و برنامه ها به زودی اجرا می شود. ۲۶ و ۲۷ بوده و در ۲۸ تیرماه اجرا می شود.

وی با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح در خراسان شمالی ۳۰۰ میلیون تومان است، افزود: این اعتبار در اختیار ۴۵ گروه جهادی استان قرار می گیرد و برنامه در ۸ شهرستان استان اجرا می شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان شمالی با اشاره به اینکه ۲۰ گروه جهادی در بجنورد در حال اجرای این طرح هستند، افزود: ۳ گروه در چاجرم، ۶ گروه در مانی و سملقان، ۵ گروه در اسفرین و ۳ گروه در شهرستان بجنورد. راز. گرگلان. ۳ گروه در کرما ۳ گروه در شیروان و ۲ گروه در فاروج طرح احسان غدیر را اجرا می کنند.

الشکیبایی با تاکید بر اینکه گروه های جهادی منتخب دارای کد عضویت در سامانه احسان آرد هستند، تاکید کرد: برای اجرای طرح، گروه های جهادی استان مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت گروه هایی که دارای کد و دارای سابقه و تجربه کافی هستند، قرار گرفتند. برای اجرای طرح انتخاب شده است.

انتهای پیام