اتفاقات عجیب در لیگ سوم ادامه دارد/ در گیلان به داور ضربه بزنید!در بازی برگشت آکادمی کیا و داماش گیلان داور خارج از بازی توسط مردم مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، داماش گیلان در بازی گروه سوم توانست با پیروزی در دو دیدار خانگی و خارج از خانه مقابل آکادمی کیا به مرحله پلی آف لیگ دسته دوم راه یابد. بازی رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در بازی برگشت داماش گیلان موفق شد حریف خود را در تهران شکست دهد و با نتیجه ۲ بر یک به مرحله بعد صعود کند و در آخرین لحظات گل دوم را به ثمر برساند. . .

اما این جلسه بدون حاشیه نبود و جنبه های مختلفی از جمله داوری داشت. گل اول داماش از روی یک ضربه پنالتی به ثمر رسید که بازیکنان و کادر فنی آکادمی کیا تصور می کردند اشتباه نبوده و داور تصمیم اشتباهی گرفت و متاثر از اعتراضات مکرر داماش روی نیمکت شد.

نوید مظفری، کارشناس داوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره این صحنه توضیح داد: توپ به هیچ عنوان به دست بازیکن نمی خورد و نمی دانم داور چگونه این تصمیم را گرفته است. حتی کمک داور هم می توانست به او کمک کند اما داور تصمیم اشتباهی گرفت.

از دیگر جنبه های عجیب این دیدار اعتراض شدید هواداران به تصمیمات داور بود که باعث شد اعضای این باشگاه وارد ورزشگاه شوند و به داور ضربه بزنند. چیزی که حتی در فوتبال دنیا هم کهنه شده است اما در فوتبال ایران و در یکی از مهم ترین مسابقات آن دیده می شود.

نوید مظفری درباره این اتفاقات گفت: نتیجه به هیچ وجه تغییر نمی کند اما کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال باید به این موضوع ورود کنند و باشگاه و مقصر را جریمه کنند. من نمی دانم چرا باید این اتفاق بیفتد اما باید با آن برخورد کرد.

انتهای پیام